• 22-06-2020, 12:33:56
    #1
    Satıldı.


    Site adresi: Satıldı
    Sitenin aylık getirisi: Hiç reklam eklenmedi.
    Sitenin açılış tarihi: 01.02.2016
    Kategori, sitenin içeriği nedir: iktisat, iibf, ders notu vs
    Günlük hit sayısı: aşağıda bilgiler mevcut.
    Ziyaretçi kaynağı: % 99 Google
    Site tüm içeriği birlikte mi satılık: Evet tüm içerik dahildir.
    Hosting dahil midir: Hayır.
    Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır.
    Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır.
    Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
    Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır


    ÖZEL NOTLAR:
    Elimde atıl duran iktisat sitesini ihaleye çıkarıyorum. Bir iktisatçı arkadaş alıp güzel içerik girerse ders notları, sınav soruları filan gayet iş yapar!
    4 yıl önce açmıştım ama bir türlü ilgilenemedim.


    Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı: 100 TL
    Minimum Arttırma: 10 TL
    İhale Bitiş Zamanı: Son teklif +24 Saat


    Eğer ihaleyi kazanan;
    iktisat öğrencisi ise: % 10
    iktisat mezunu ise: % 5
    iibf li ise % 1
    ödemede özel indirim uygulayacağım.


    Sitenin son 6 aylık bilgileri aşağıdadır.

    Siteye hiç Adsense eklenmedi, başvuru dahi yapılmadı.
    Şuanda sitede 6 içerik ve 186 yorum vardır. Çok yorum geldiği için yorumları çok uzun zaman önce kapattım.
  • 22-06-2020, 12:52:24
    #2
    100 TL ile açılışı yapalım.
    Marjinal fayda sağlamak ümidiyle...
  • 22-06-2020, 13:07:14
    #3
    110 ₺
  • 22-06-2020, 13:14:09
    #4
    120 tl
  • 22-06-2020, 13:16:32
    #5
    140 ₺
  • 22-06-2020, 13:27:11
    #6
    150 tl
  • 22-06-2020, 13:28:01
    #7
    160 ₺
  • 22-06-2020, 13:30:59
    #8
    200 tl
  • 22-06-2020, 23:00:41
    #9
    hsynx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    160 ₺
    mbm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    200 tl
    İhale 200 TL ile domain parasına devam ediyor. 🔥



    mbm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    200 tl

    ihale sonlanmıştır. Hayırlı olsun @mbm;