Site adresi (p.m
Sitenin aylık getirisi: sizin satışınıza bağlıdır ve soraşaması tekrar yükseldiğinde sadece adsemseden günlük min 90 tl iş ile uğraşanlar bilir zaten
Sitenin açılış tarihi:28.02.2018
Kategori, sitenin içeriği nedir: instagram araçları takipçi vb
Günlük hit sayısı: 2-3 k
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 youtube
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 yaşında
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içeriği ile satılık içerisinde kendi yazılımımız script vardır
Hosting dahil midir: dahil değüldir
Banlı olduğu sponsor var mı: Adsense
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır yoı
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yoktur


Herkese merhabalar arkadaşlar 2 ay öncesi googlede takipçi hilesi takipçi kazan gibi kelimelerde 1.sırada olan **********.com sitesi satışta ilk sahibinden satın alınmıştır. Daha sonra ilgilenemediğimden dolayı sitenin şuan sıralaması 2. sayfaya düşmüştür düşme sebebi herkezim bildiği gibi takipci siteleri aşırı sql yoruyor ve gerekli ayarları yapamadığımdan dolayı ve sunucu firmamda yaşanam sorunşardan dolayı sunucum 6 7 gün kapalı kaldı soralama düşdü satın aldığım kişi kasdı backlinkleri zamanında göstermişdi sitenin alt yapısı yani backlşnl ile kasılması çok sağlamdır ve ayriyetten sitede sitede kendi yazılımımız olan panel kurulu panel de ayriyetten sorunsuz çalışmakta instawebe bin basar site için istediğim fiyat 2500 ₺ pazarlık yapılır site linki ciddi alıcalara verilecektir.

Satın alan kişi zaten takipci sitesine adsense eklwyemez yeni bir domain satın alınır ve boş siteye adsense onayı alındıktan sonra bizden satın aldığınız siteyi 301 çekerek yönlendirebilirsiniz satın alan kişiye herşwy en imce detayına kadar anlatılacak.

Sunucumda sorunlar olmadan önce günlük hiti 20k lardaydı daha ilgilenemediğimden sıralama düştü ve şuan ortlaama 2k hite sahip ilgilenildiği takdirde çok kısa zaman içerisinde tekrardan 1.sayfaya 2.sıraya oturacaktır.