• 26-06-2008, 07:23:22
  #1
  Site adresi : bedavafilmindir.org
  Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 200 YTL
  Minimum Artış: 5 ytl.
  Sitenin aylık getirisi: günde 1$ ortalama - adsense
  Sitenin açılış tarihi: Nisan ayında açmıştım, 2 ay oluyor
  Kategori, sitenin içeriği nedir: Film tanıtım ve indirme
  Günlük hit sayısı, kaynak link: 1.500 ~ 2.000 arası seyir ediyor.
  Domainin yaşı ve Pagerank değeri: PR0 ilk güncelleme sıralarında siteyi açmıştım yeni güncelleme ne olur bilinmez ama bir değer alır mutlaka
  Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: -
  Hosting dahil midir: -
  Banlı olduğu sponsor var mı: sedo
  Banlı olduğu arama motoru var mı: -
  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress
  Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
  Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

  Site ile ilgilenemiyorum çünkü işlerim şu sıralar çok yoğunlaştı, ve bir dönem çok iyi ilgileniyordum hit 2.5002e kadar çıkmıştı. film indir ve dizi indir kelimelerinde 4. sıradaydı. Ayrıca Lost kelimesindende iyi hit alıyor (dizi sezonu bitirdiği için hitler düştü). Adsense denemiştim screen burada.
  [media]http://img525.imageshack.us/img525/7008/43893839ex1.jpg[/media]Site şu an dizi indir kelimesinde 1. sayfadadır, film indir kelimesinde 2. sayfaya düşmüş. Potansiyel var çünkü 251 konu var sitede ve 500 küsür mesaj var. Konu açtırılırsa tutacak bir site. Ayrıca siteyi alana bedavaodevindir.net , bedavaoyunindir.net, dizifilmizle.org domainlerinide vereceğim.
  ayrıca domainlerin ikisi hitlidir.

  Açık arttırım bitiş tarihi. pazar gecesi.
 • 27-06-2008, 03:33:35
  #2

  Buda sitenin hiti, ilgilenemiyorum dün içerik eklemiştim ve işte sonuç. Yani günde bir konu yeterli oluyor en fazla 10 dk. alıyor. zaten alacak kişiye içerik teminini izlemesi gereken yolu vs. anlatacağım. dizi indir ve film indir kelimelerinde 4. sıradaydı ilgilendiğim zamanlar. arzu edilirse linklerden arındırıp film tanıtım sitesi olarka sunabilirim.
  Şu an 8 kategori ve 610 etiket altında, 252 yazı ve 531 yorum var.
  Güncel sitedir, çabuk indexlenir. ayrıca yanında verdiğim domainlerin ikisi indexli infolu ve eskiyen domainlerdir. onlarında 15-20 var hitleri.(ödev hariç). 400 YTL'ye alıcı bulduğu taktirde 4 gb ödev arşivide vereceğim ücretsiz.(kategorilenmiş, veritabanıda var uyarlarız wp'ye). pazar günü bitecek satılmazsa artık arkadaşlar ilgilenir siteyle iş güç bakamıyorum askerlikte yakın zaten.