http://bit.ly/2lQdYcn
Seri sonu ürünlerden işinize yarayan olabilir diye link bırakıyorum.
http://bit.ly/2kl3BNu

decalton hakkında


Tüm spor tutkunları için inovasyon yapan bir mağaza ve markalar ağı olan Decathlon olarak bu yıl 40. yılımızı kutluyoruz. 40 yıldır değişmeyen değerimiz olan “sporun zevk ve yararlarını olabildiğince çok insanın erişebileceği hale getirmek” için 63.000 kişilik büyük bir ekiple çalışıyoruz.
İlk mağazamızı 1976 yılında Fransa’da açtık. Bulunduğumuz 27 ülkede, kuvvetli ve benzersiz bir şirket kültürü paylaşıyoruz. Bu kültüre, canlılık ve sorumluluk olmak üzere iki değerimiz güç katıyor. Bu iki değer 2010 yılında açtığımız Türkiye mağazamızda da şirket kültürümüzün en önemli parçası.
Decathlon Türkiye olarak 50’den fazla sporu spor severlere ulaştırıyoruz. Geniş ürün gamımızı sporseverlere sunarken kullanıcılarımızın ihtiyacı olan bilgileri aktarmak ve spor tavsiyeleri vermek için bu bloğu oluşturduk. Yalnızca ürünlerimizi kullanan veya markamızı seven okurların değil, aynı zamanda sağlıklı egzersizler ve güvenilir tavsiyelere ihtiyacı olan okurları hedef alıyoruz.
Okurlarımızla iletişimimiz bizim için çok önemli! Bu yüzden yazılarımızla ilgili olumlu & olumsuz fikirlerinizi veya tavsiyelerinizi blogturkiye@decathlon.com adresimize yazarak bizimle paylaşabilirsiniz!