Seodanismanlik.Com - Seo Danışmanlık Hizmetleri - R10.net
 • 11-01-2011, 05:55:01
  #1
  Merhaba Arkadaşlar,  Tamamen doğal yöntemler kullanılarak %0 RİSK prensibi ile Hedef Kelime odaklı seo danışmanlık hizmeti almak isteyen kurumsal firmalara seo danışmanlık hizmetleri veriyorum.

  Seo danışmanlığı yapılacak kurumsal firmalar ile mümkünse yüzyüze görüşüldükden sonra her iki tarafında çıkarlarını korumak adına tüm şart ve koşulları karşılıklı olarak hizmet sözleşmesinde belirterek imzalıyoruz.

  Web sitelerinizi doğru kişilerin ellerine teslim etmelisiniz. Bunun içinde karşınızda ki kişiye güvenmelisiniz. Karşılıklı güven oluşması açısından yüzyüze görüşüp anlaşmak gerekir. Seo danışmanlık hizmetini sizlerle yüzyüze görüşme prensibine dayalı olarak sağlıyorum. Bu da SEO konusunda kendime güvendiğimin göstergesidir. Sizinle görüşmeye gelirken daha önce yer aldığım ve başarı sağladıgım çalışmalar referans olarak mutlaka sunulacaktır.

  SEO kesinlikle bir sır değildir. Web sitelerinizin hangi şart ve koşullara bağlı olarak sıralamarda ki pozisyonun yükseleceği bellidir. Web sitelerinize kesinlikle sır yöntemler uygulamıyorum. Aksine tamamen doğal yöntemler kullanarak başarı oranımızı büyük oranda artırıyoruz.

  * Web sitelerin footer bölgelerinden text linkler almıyorum.
  * Bloglara biliçsizce dofollow link kasmıyorum.
  * Vb. zararlı olacak şeyler kesinlikle sitenize uygulanmaz.

  Bunların aksine sitelerinize yapacağım çalışmalarda iç optimizasyona ağırlık veriyorum. Çünkü SEO sadece backlink değildir. Seo bir zincir ise backlink bu zinciri tamamlayan bir halkadır sadece. Backlinkten ziyade web sitenizin google aramalarında ki sıralamasını etkileyen bir çok faktör var. SEO kesinlikle backlinkten ibaret değildir.


  Bunlarla beraber size kesinlikle ilk sıra garantisi vermiyorum. Yaptığımız çalışma sitenizin google arama sonuçlarında ki konumunu iyileştirmek adına olacaktır ve yaptığımız sözleşmede belirttiğimiz süre zarfında hedef kelimenizde sadece birinci sayfa taahhüt ediyorum. Hedef kelimenizde birinci sayfa sağlandıktan sonra daha iyi sonuçlar için çalışmalar devam edecektir.

  Uzun süredir SEO'yu, seo'yu etkileyen iç ve dış faktörleri, google'ın sıralamalarda kullandığı algoritmaları araştırıyorum ve bu yönde çalışmalar yapıyorum. Kendime ait olan 25.000, 15.000 tekil hitli web siteleri de yönetmekteyim. Halen web tabanlı projeler üzerine çalışıyorum.

  Seodanismalik.com web sitesini ziyaret ederek iletişim bilgilerine ulaşabilir, referansları incelebilir, aramızda imzalanacak hizmet sözleşmesine bakabilir, diğer detaylara göz atabilir ve dilerseniz site üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

  Dileyenler P.M göndererekte iletişim kurabilirler.

  Not : Sadece kurumsal firmalar ile çalışılacaktır.
  Full Stack PHP Developer - Hız, Kalite, Güvenli Kodlama, Yüksek Performans Arıyorsanız..!
 • 11-01-2011, 21:01:29
  #2
  Tuğrulu yakından tanıyorum, 1 yılı aşkındır birçok konuda sorunsuz çalıştım.. Bireysel siteler için değil fakat kurumsal siteler için güzel şeyler çıkarılır seo ile, bunu biliyorum ve Tuğrul da değişik stratejiler geliştirerek firmanın kar etmesini kendisine kaygı edebilecek birisi olduğu için; eminim ki anlaşma her iki taraf için de çok verimli olacaktır

  Biraz uzun bir cümle mi oldu =)
 • 11-01-2011, 23:05:11
  #3
  Tuğrul kaliteli işler yapıyor, halihazırda kendi sitelerinde uygulamış olduğu stratejileri kurumsal siteleriniz için uygulayacağından emin olabilirsiniz..