Seo Çalışması Yaptırmak İsteyen Arkadaşların Dikkatine ; - R10.net
 • 31-07-2008, 17:26:41
  #1
  Selamlar ;

  Öncelikle belirtmek istiyorum bu işi yaparken karşı tarafın gönderdiği - göndereceği ücret benim için yapılacak işten çok karşı tarafın nasıl emek vererek kazandığı konusunda vicdan muhasebesi yapmama neden oluyor..
  Ve bir çok kez bu azimle yapıyorum işleri..

  Çalışmasını yapacağım siteler de aranan şartlar ;

  Hiçbir ***** materyal içermemesi öncelik sebebidir.
  Örneğin : Tra... , ..ex , ***** , ..orno vs. kelimelerinde çalışmalar yapmıyorum. Bunun tamamen nedeni kişisel , yani hiçbir karşıtlığım vs. yok sadece yapmıyorum o kadar.

  Çalışması yapılacak sitenin sahibi arkadaş mutlaka ve mutlaka parasını kendi kazanıyor ve aklı başında olması gerekmektedir. 3 Gün sonra ( karşılaşmadım ama var olduğunu biliyorum ) "- Abi paramı iade et" tarzı bi' problem ile karşılaşmak istemiyorum.

  Çalışmayı BEN yaparsam ne kazanacaksınız ?

  İstediğiniz sıra - sayfa garantisi diye bir olay yok size sunabileceğim , size sunacağım şey anahtar kelime seçiminin ardından yapacağım teklifle sınırlıdır.

  Size " Ali , Veli , Ahmet ; Abcedef kelimesinde ilk 3 sıra garantisi , 1.000 lira toplam maliyet , %50 peşin " diyorsam bu böyledir. 3 ay sonra da böyledir , 6 ay sonra da böyledir. Ben demişimdir.

  Siz bana " Buğra , 1.000 lira fazla gel pazarlık yapalım " dediğiniz de hayır demeyeceğimden emin olun (; pazarlığın ticaretin altın kurallarından olduğunu bilirim ama şunu rica ediyorum kimsenin hakkını ve emeğini öldürmeyin..

  Ayrıca ben samimi adamımdır , gecenin 3'nde aklınıza gelemeyecek şekilde bi' şey yazarım sabaha kadar gülme krizine girersiniz , yani açık açık ne istediğinizi ne kadar sürede istediğinizi , ne kadar bütçe belirlediğinizi yazmanızda fayda var..

  Ayrıca Editörü olduğum PR8 iki adet siteye bahsettiğim kriterleri oluşturduğunuz taktir de eklenme garantisi de veriyorum (; üstü kapalı filan yapmıyorum.. Herşey açık ve net..

  Referanslar konusuna gelince ; Forum da benim için değerli bir kaç üyenin çalışmasını yaptım , hala çalışması süren değerli insanlar da var , isimlerini zikretmek istemiyorum konu içerisinde , gerekli görürlerse kendileri yazarlar , aksi taktir de onları kullanarak iş yapmayı düşünmüyorum..

  Sağlıcakla kalın..

  Hepinize bol kazançlar..
  Head of E-Commerce & SEO