Bilgileri İlk Sırada Çıkarma? - R10.net
 • 08-06-2019, 18:11:04
  #2
  talipzor adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar merhaba. Malumunuz tatil sezonu açılmış durumda. Bir yakınımın pansiyonu için bilgileri mümkün olan en kısa sürede ilk sayfada ve de mümkünse ilk sırada çıkarmak istiyorum.
  Pansiyon websitesi yok. Website açabilirim ya da sayfa da oluşturabilirim.
  Sayfa ya da websitesine en kısa sürede en etkili seo ne kadara mal olur? Ve süre ne kadar?
  Ya da sayfayı ben sağlarım(kısa sürede çıkması için) diyen olursa da ilgilenebilirim.

  Konuyu yanlış kısma da açmış olabilirim. Eğer öyleyse affola.
  hocam seni yerler burada. Bilmediğini konuyu o kadar belli ettin ki şu yazıyla. 500 tl bana ver, ben seni aya çıkartırım diyip iki üç back link dosyası atarlar sana.

  konuyu sil seo sayfasındaki yüksek ticaret puan insanlarla konuş derim. yine de seo ile bunu başarman mümkün değil kısa sürede.
 • 08-06-2019, 18:24:53
  #3
  talipzor adlı üyeden alıntı
  Konuyu yanlış kısma da açmış olabilirim. Eğer öyleyse affola.
  Hocam konuyu yanlis yere acmaktan ziyade cok yanlis acmissiniz Konuda cok fazla bilgi sahibi olmadiginizi acikca belirtmissiniz

  3-5 Gunde suralara getiririm diyerek yaklasanlara paranizi kaptirmayin derim. Once forumdaki SEO konularini gozden gecirin, neler gerekli neler yapilmasi gerekiyor size yardimci olacak arkadaslar bulursunuz.

  Konuyu da cebinizin selameti acisindan editleyin
 • 08-06-2019, 18:46:11
  #4
  Bunun için önceden sezona hazırlık yapmanız gerekiyordu. Şuan yapabileceğiniz en güzel şey web sitesi yaptırarak, ads(adwords) reklamı vermeniz olacaktır.
 • 08-06-2019, 19:36:37
  #5
  Önce güzel bir domain alın. Ya pansiyonun ismi yada akılda kalıcı bir şey olsun. Sonra güzel bir host alın. Pansiyonun güzel bir kaç resmini çekin, odaların bir kaç resmini çekin. Pansiyonla ilgili açıklayıcı bir kaç yazı yazın, çektiğiniz resimleri de yazılara ekleyin. Baktınız işler yolunda gidiyor indexler falan iyi, sonrasında r10da makale yazan arkadaşlar var 20 30 tane kaliteli makale yazdırın.. Zaten kendi pansiyonunuzla ilgili yazılarda muhtemelen 1.ci sırada olursunuz. Sonrası için seo çalışması yapan arkadaşlardan destek alabilirsiniz.