%100 1. Sayfa Garantili Seo Çalışması ! 2 Ayda Sonuçlama ! - R10.net
 • 19-11-2018, 22:40:01
  #1
  Bugüne kadar birsürü site ile çalıştım. Henüz memnun olmayan görmedim. Çalışmış olduğum siteleri dilerseniz özelden gönderebilirim. Arayıp benim ile çalıştıklarını öğrenebilirsiniz.
  Kimseyi mahçup etmedim. Etmeyeceğim, bu forumda düzgünce çalışmak istiyorum. Benimle çalışacak onurlu insanlar arıyorum. Ticaret Onurlu İnsanlar İle Yapılır... Lafımı heryerde kullanılırım. Devamlı çalışacak güzel yürekli insanlar ile çalışmak istiyorum. Forumda yeniyim fakat herzaman yeni kalmayacağım Bugüne kadar neden r10'a katılmayı hiç düşünmedim bilmiyorum. Bunca profesyonel yılımı boşa harcadığımı asıl ticaretin düzgün ticaret yapan insanların burada olduğunu gördüm, ve burada olmaktan mutluluk duyuyorum... Şimdi gelelim çalışmalarımıza.
  Sitenizde yapacağım çalışmalar;
  Sitenizi Site dışı yapacağımız çalışmalara uygun hale getirecek site içi seo optimizasyonu.
  Site içi niche çalışmaları.
  Hit Bazlı Seo Çalışmaları
  Seo Bazlı Çalışmalar
  Konu Tanıtımları
  Backlink Çalışmaları
  -------------------------------------
  Sitenizde yapacağım profesyonel çalışmalar ile sizi anahtar kelimenizin zorluğuna göre ücret vereceğim. Ve bu ücretin yarısı iş başı yarısı iş sonu alınacaktır. 2 Ay içerisinde 1. Sayfaya ulaşamassanız. Paranız olduğu gibi iade.
  Skype; mikimausfare@outlook.com
 • 19-11-2018, 22:51:01
  #3
  ilk gununde cok iddiali konu acmissin hocam, hem de paranin yarisi is basinda almak istiyorsun, sana neden, nasil guvenelim ?
  r10 "hocam detayli PM alabilir miyim eklentisi" /// +15 yasinda domain temini icin > PM
 • 19-11-2018, 22:56:47
  #4
  entriko adlı üyeden alıntı
  ilk gununde cok iddiali konu acmissin hocam, hem de paranin yarisi is basinda almak istiyorsun, sana neden, nasil guvenelim ?
  Hocam yıllardır r10 dışı çalışıyorum. Müşteriler beni kendileri buluyor. Dilerseniz referanslarımı göndereyim. Arayıp benim ile çalıştıklarını temin edin. Bu şekilde güvencenizi sağlayabilirim belki  bardas adlı üyeden alıntı
  kendi kelimesinde domain size pm attım
  Geri dönüş yaptım hocam