Kendini Kanıtlamış SEO Danışmanı Arıyoruz! - R10.net
 • 12-08-2017, 12:33:35
  #1
  Merhaba,

  Her gün güncellenen tematik haber sitemiz için kelime bazlı çalışma yapacak bir SEO danışmanı arıyoruz.

  Çalışma yapılacak kelime sayısı 12'dir ve 4 gruptan oluşmaktadırlar. Kelimelerde yüksek rekabet yok, kimi kelime için ise rekabet oldukça düşük seviyede. Zaten genel olarak bu 12 kelimenin çoğunda ilk sayfada hatta ilk 5-7 içerisindeyiz. Amacımız bizi tepeye oturtacak bir çalışma yaptırmak. Daha önce bu yönde bir çalışma yaptırmadık.

  Çalışma yapılacak 12 kelimenin örnek gruplandırması şu şekildedir;

  Grup-1 (3 Kelime):
  - AAA
  - AAA Nedir?
  - AAA Nasıl Yapılır?

  Grup-2 (4 Kelime):
  - BBB Ne Değildir?
  - BBB Nedir?
  - BBB Yapma
  - BBB Nasıl Yapılır?

  Grup-3 (3 Kelime):
  - CCC?
  - CCC Nedir?
  - CCC Yapma

  Grup-4 (2 Kelime):
  - DDD
  - DDD Yapma

  Üstte de belirtiğimiz gibi 4 grupta toplamda 12 kelime. Her kelime grubu için Google'da ilk sayfada klasmanda olan içeriğimiz mevcut. Amacımız bu içerikleri en tepeye oturtacak bir çalışma yaptırmak.

  SEO paketi talep etmiyoruz. Kanıtlı referanslar ile kendini kanıtlayacak danışmanlar arıyoruz. Aylık olarak sürekli çalışacağız ve verime göre sözleşme usulünde çalışmalara daimi olarak devam edeceğiz. Mesela, 1 veya 1.5 ayda bu kelimeler için çalışmaları tamamlayıp baka kelimelere geçiş yapacağız gibi... Danışmanlık hizmeti verecek kişi veya kurumlardan öneriler beklediğimiz gibi somut çalışmalarda istiyoruz. Mesela ilgili içeriklerde varsa hataların giderilmesi için talimatlar, şu kelimelere yoğunlaşılabilir, bizim adımıza tanıtım yazısı yayınlaması gibi. Hepsini tek pakette istiyoruz. Yani ileride şu platformda tanıtım yazısı yayınlattım ödemeniz gereken ücret şu veya sizin için çalışma yapılacak liste hazırladım görmek için şu kadar ödeme yapmalısınız gibi bir şey istemiyoruz.

  Telefon ile iletişim kurmayı seviyor, Skype kullanmıyor bunu yerine mailleşmeyi tercih ediyoruz. Bu nedenle kendinizi tanıtan, yaptıklarınızı gösteren güzel bir özel mesaj ile tarafımıza ulaşmanızı rica ediyoruz. Elbetteki, özel mesaj gönderip konum şu diyenler olacaktır. Bu tip özel mesajları hiç dikkate almadan sileceğiz.

  Şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz.
 • 14-08-2017, 12:47:07
  #3
  seozoon adlı üyeden alıntı
  Mail adresinizi alabilir miyim?
  PM gönderildi.