7/24 Destek: emrahbayram6@gmail.com

# Ben Kimim?
Yaklaşık olarak 4 yıldır seo sektörünün içerisindeyim.Kurmuş olduğum firmamda Web Tasarım ve SEO Danışmanlık hizmeti veriyorum.Yapmış olduğum sitelerin site içi ve site dışı seo çalışmalarıyla ben ilgilenmekteyim. Bu süre zarfında birçok sektörde deneme yanılma yöntemi ile kalıcı başarılar sağlamanın yol haritasını çıkardım. Google algoritmalarını ve güncellemelerini yakından takip etmekteyim.

# Çalışma Detaylarım
Çalışma için ilk etap da sitenizin google seo uyumu profosyonel bir şekilde kontrol edilir.Hataları varsa giderilir.Siteniz arama motorlarına uyumlu hala getirilir. Site dışı seo çalışmalarında ise link işlemleri dışında kalıcı ve spam olmayan bağlantılar ile sitenize hem bir marka değeri katmak bu şekilde sitenizdeki hit oranını artırarak gelirlerinizi yükseltmek için gerekli çalışmalar yapılır. Sosyal medya hesapları aktif şekilde kullanılır.Türkçe sitelerden backlink temini. Sitenize direk link alarak asla zarar vermiyoruz.

# Çalışma Ücreti ve şekli
Seo Çalışmanın ücreti sitenin yaşına, çalışma yapılacak anahtar kelimeye, hangi sektörde çalışma yapılacağına , rakip sitelerin durumuna ve yaptığı çalışmalar incelenerek belirleniyor.Çalışmalar iş verenin iş yerinde gözle görülür bir şekilde harcanan emeği bilmeli,yapılan işi gözle görmeli. Ödeme olarak iş başlangıcında %50 si peşin diğer %50 lik kısım iş bitimi şeklinde çalışıyorum.

# Referanslar
Yaklaşık olarak 4 yıldır bu sektörde 50 den fazla siteye 1. sayfa getirmek için seo çalışması yapmışımdır..Referanslar sözleşme gereği gizli tutulmaktadır..

# Bana Ulaşın
Benle iletişim kurmak için site üzerinden veya emrahbayram6@gmail.com veya info@vebtasarim.net mail adresimden 7/24 ulaşabilirsiniz. Telefon ile iletişime geçmek isteyenler 0505 753 98 25 ile bana ulaşabilirler.