SEO Danışmanlık Hizmetleri %100 Memnuniyet! - R10.net
 • 05-01-2014, 11:33:05
  #1
  Sizden ricam yazıyı tamamen okuyup iletişime geçmenizdir.


  Merhaba Arkadaşlar. R10.NET Çatısı altında uzun zamandır danışmanlık hizmeti vermekteydim. Sonra adsense ile uğraşmaya karar verip 5, 6 aylık bir süre zarfında mevcut çalışmalarımı sonlandırarak iş alımlarını durdurdum. Adsense projelerim ile 5 aylık süre içerisinde zor sektörlerde önemli başarılar sağladım kanıtı aşağıda gösterilmiştir.


  Bu resim 27.12.2013 Tarihine aittir.


  Sizlere vereceğim hizmet %100 Garantili olup 1. sayfaya gelmeyen kelimeler için geri ödeme garantisi vermekteyim.

  Şu ana kadar bir çok kelime üzerinde çalıştım. SEO bilindiği gibi tek düzey bir mantığa sahip değildir. Sürekli yeni bakış açıları ile daha iyi nasıl bir performans gösterilebileceğine kafa yorulması gereken bir alandır. Sizlere şunu belirtmek isterim ki çalışıp da başarılı olamadığım bir kelime yoktur adsensedeki gidişat bunun kanıtıdır.

  Öncelikle çalışmaya başlamadan önce siteleriniz ile ilgili bazı bilgileri bilmem gerekiyor.( Ayrıca sizlerin de bilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. )

  1 - Daha önce çalışma yapıldı mı, yapıldıysa detaylı rapor ve ne tür çalışmalar yapıldığı? (Unutmayın ki yapılacak her yanlış çalışma bizi en az 3 4 ay geriye atacaktır)

  2 - Bir çok arkadaş site daha 1 aylık iken 3 4 ay içerik girip sonra çalışmaya başlayalım diye adımlar atmaktadır. Yıllardır yaptığım çalışmalar gösteriyor ki bu düşünce tamamen asılsızdır. Aynı gün site açıp 2. gün çalışmasına başlayıp, 1 ay sonra ilk sıralara geldiğim bir çok kelime biliyorum.

  3- Sadece kelime bazlı çalışıyorum, en az 3 kelime seçme hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, seo paket çalışması değildir. Paket çalışması benim gözümde seyyar milli piyangocu gibi ya çıkarsa çalışmasıdır. Yani olurda 1 paket almışsınızdır ve kelimede yükselmişsinizdir. Sakın ola ki şöyle düşünmeyin, bu paket tüm siteler için geçerli olacaktır. Siz sadece o domain'in ihtiyacına yönelik tesadüfi olarak yükselmişsinizdir.

  NOT : 5 tl'ye SEO paket'i satın alıp 2 ay uçak bileti kelimesinde 1. sayfada olan arkadaşımdan biliyorum

  4- Benim için en mühim maddeye gelmiş bulunmaktayız. Unutmayın ki SEO çalışması yaparken 1. sırada olmak hiç önemli değildir. Asıl önemli olan mevcut sırayı korumaktır. Yaptığım çalışmalar en az 3 ay sürmektedir. Ayrıca talep eden müşterilerim için cüzi bir ücret karşılığında mevcut sıralamayı korumak için aylık ufak çalışmalar da yapmaktayım. ( Kelime eğer 1. sırada 3 , 4 hafta gibi bir süre durup, daha sonra düşecekse o kelime için yapılan çalışma sağlam değildir. )

  5- Adsense olayı sadece güven sağlamak içindir. Samimiyetine inandığım, güvendiğim müşterilerime kelimeleri ve domainleri vermekte hiç çekinmeyeceğimi belirtmek isterim. Hatırlatmak amaçlı söylüyorum Kesinlikle Adsense projelerinizle ilgilenmiyorum sadece kurumsal projelerle ilgilenmekteyim.

  6- Bir çok ilan sitesinin projelerinde danışmanlık hizmeti verdim ve şuan bir çok şehirde popüler sektörlerde referanslarım bulunmaktadır. ( sahibinden.com emlakjet.com yenibiris.com elemanonline.net wikipedia.org ...) sektörel anlamda parantez içerisinde belirttiğim sitelerin çoğunu geçtim

  7- Daha önceki maddelerde de belirttiğim üzere en az 3 kelime seçebilirsiniz. Çünkü yapılacak çalışmalar ve talep ettiğim ücret 1 kelime için de 3 kelime için de aynı orantıda olacaktır.

  8- Hepimizin yoğun çalışma ortamı olduğuna eminim. Bu sebeple sizden ricam birbirimizin zamanını harcamamamızdır. Zaman içerisinde elde ettiğim tecrübeleri mümkün olduğu müddetçe hizmet verdiğim kişi ve şirketler ile paylaşmaya çalışacağım. Ancak adsense, temel mesleki bilgilerim ve çalışma tarzım ile ilgili ayrıntılı sorulara cevap vermeyeceğimi anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.  İletişim bilgileri ;

  Skype : ibmbilisim

  Tel : 0537 466 00 28
 • 05-01-2014, 16:50:16
  #2
  Tekrardan iş alımlarına başladığını görmek gerçekten güzel. Uzun süredir tanırım işini temizlikle yapan birisidir.
 • 05-01-2014, 22:04:17
  #3
  Meftun adlı üyeden alıntı
  Tekrardan iş alımlarına başladığını görmek gerçekten güzel. Uzun süredir tanırım işini temizlikle yapan birisidir.
  değerli yorumun için teşekkürler dostum.
 • 06-01-2014, 19:12:16
  #4
  iş verildi, arkadaş gayet legal yöntemlerle çalışıyor gibi görünüyor bakalım umarım iyi sonuçlar elde edilir
 • 07-01-2014, 10:10:33
  #5
  Anasayfam adlı üyeden alıntı
  iş verildi, arkadaş gayet legal yöntemlerle çalışıyor gibi görünüyor bakalım umarım iyi sonuçlar elde edilir

  iki taraf içinde hayırlı olsun.

  İş alımları devam etmektedir.
 • 07-01-2014, 14:31:47
  #6
  Kolay gelsin.
  Skype adresinizi ekledim.
 • 08-01-2014, 12:20:16
  #7
  WebTwins adlı üyeden alıntı
  Kolay gelsin.
  Skype adresinizi ekledim.
  Görüşme sağlanmıştır.

  iş alımlarımız devam etmektedir.
 • 08-01-2014, 21:58:08
  #9
  izmirli_ adlı üyeden alıntı
  Özel mesaj attım.
  Cevap verildi. Konumuz günceldir.