Merhaba,

Uzun soluklu olarak üzerinde çalıştığımız projemizi tüm hakları ile devretmek istiyoruz. Şunu belirtebilirim ki çok iyi bir startup olabilecek bir projedir. Detaylı bilgi ve iletişim için ulaşabilirsiniz.

Projenin tanıtımı:https://www.r10.net/script-satisi/40...-127942-a.html

Projemizin amacı: Bir emlak işletmesinin tüm ihtiyaçlarını tek bir sistemden yönetebilmeli ve iş süreçlerini kolaylaştırabilmek adına üretilmiş bir yazılımdır. Şuan ülkemizde iki adet rakip firma görüyoruz. Bunlardan birtanesi yapısal olarak çok eski bir platform diğeri ise sadece portföy takibi üzerine kurulu olduğu için bizim projemizin sektöründe ilk sırayı temsil ettiğine inanıyoruz. Doğru kişilerin elinde iyi pazarlama stratejisi ile yüksek kazanç elde edilebileceğine eminiz lakin firma olarak yurtdışında farklı projelere yoğunlaştığımızdan dolayı emlak projemiz ile ilgilenemiyoruz bu sebep ile böylesi bir projenin çöpe gitmesinden ziyade doğru kişilere devir edilmesini uygun görüyoruz.

Proje bedeli: Tahmini olarak 3-4 ay arası yoğun bir mesai ile projeyi tamamladık şuan v.1.02 sürümü aktif alıcı kişi veya firma ile yarım kalan geliştirme planlarını ve sistemin eğitimlerini de sunacağız. 1 aylık destek süreç desteği de vereceğiz. Fiyat konusu teklif usülü yapmak istiyoruz. Proje ile ilgilenen kişi veya firmalar tekliflerini iletebilirler.

## Demo Bilgileri ##

https://vemlak.com.tr/
https://demo.vemlak.com.tr/
https://demo.vemlak.com.tr/xpanel
(kullanıcı adı ve şifre için bize ulaşınız.)
Minimum teklif beklentimiz: 60.000 ₺ 'dir.


İletişim: 0 544 573 6 183
(lütfen konu altına detaylı bilgi pm gibi şeyler yazmanıza gerek yok ciddi düşünen zaten bize ulaşır bu tarz mesajlara dönüş yapmıyoruz.)