• 10-05-2024, 00:29:00
  #1
  Linklerim indexlenmedi derdine son. Google Indexing API ile günlük gönderim limitiniz 200, bu sınır webmaster tools aracında günlük 20 adettir. Sitenizde bulunan tüm sayfalar görseller dahil google dizinine kolayca gönderilir, yaklaşık 24 saat ile 48 saat arasında indexlenir, eğer sitenizin indexlenmesine GOOGLE nezdinde bir mani yoksa. Çünkü Google'ın kendi API servisyle çalışır. Her gün taranmış ama dizine eklenmemiş linklerinizi Google Webmaster Tools'ta dizine eklemeye tek tek kopyala yapıştır ile uğraşmayın. Toplu olarak günde 200 ad. linkinizi gönderin kurtulun.(Webmaster Tools'ta Manuel 20 Ad. Kota) . API ile günde 200, dk.'da 60 ad. link indexletin. Veri tabanı bağlantısı gerektirmez. Bu limit Google amcanın API kullanıcılarına sağladığı bir limttir. Düşmez.
  + Dizine link ekle toplu.
  + Dizinden link çıkar toplu.
  + Tüm bunları yapmak için linklerinizi ayıklamak gerekti, sitemap ayrıştırıcı bunu yapıyor.  Basit arayüzü ile sizlerle Tamamen Google API ile çalışır. O indexlemiyorsa, zaten indexlenmez uğraşmayın.

  https://viptema.com/webtasarimlar/go...exing-api.html

  YAZILIMI GELİŞTİRİRKEN KOTAYI AŞMIŞ OLSAM DA MİNİ BİR VIDEO ÇEKEBİLDİM SİZLER İÇİN
  Youtube video

  https://www.youtube.com/watch?v=fu_BdK8Z8xI
 • 10-05-2024, 00:33:47
  #2
  Rank Math İndexing API kurduğumuz ile bunun arasındaki farkları maddeli olarak listeler misiniz?
 • 10-05-2024, 00:36:16
  #3
  Bildiğim kadarıyla wordpress eklentileridir kendisi, herkes wordpress kullanmıyor bunu localde dahi çalıştırabilirsiniz. Linklerinizi tek tek almak zorunda da değilsiniz sitemap gönderirseniz o sizin için linkleri ayıklar gönderime hazır hale sunar. Sanırım tek fark bu. Özel yazılmış scriptler için biçilmiş kaftan.