Full Açık Kaynak
Sınırsız Domain
Kendi Sitende Sat


Şube Yönetimi


Farklı şubelerinizi tek bir platformda birleştirerek, tüm stoklarınızı tek bir ekranda görüntüleyebilir ve şubenize özel raporlara hızlıca erişebilirsiniz.


Alış/Satış İşlemleri


Alış ve satış fişlerinizi kolayca girebileceğiniz kullanıcı dostu bir platform sunar. Farklı şubelerde gerçekleşen işlemleri tek bir yerden yönetin ve işletmenizin alış/satış süreçlerini optimize edin.


Güncel Stok Takibi


Şubelerdeki stoklarınızı anlık olarak izleyebilirsiniz. Her şube için ayrı ayrı stok durumunu görüntüleyerek, işletmenizin stok yönetimini şubesel düzeyde optimize edin.


Hızlıca Tanımlayın!


Kategori, marka, model ve telefon özellikleri gibi detaylı tanımlamaları kolayca yapabilir, mağazanızdaki telefonları daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.


Grafikli Raporlar!


Geniş grafikli raporlar sunarak, satış performansınızı, stok durumunuzu ve diğer kritik verilerinizi anlık olarak analiz etmenizi sağlar. Bu sayede işletmenizin güçlü yönlerini keşfedin, stratejilerinizi optimize edin.


Mobil Uygunluk


Mobil uygun arayüzü sayesinde işletmenizi her an, her yerden yönetmenizi sağlar. Stokları takip edin, raporları kontrol edin ve işinizi mobilde kolayca halledin!


Fiyat: 500 ₺
Ödeme Yöntemi: Havale / EFT


Demo için Tıklayınız