• 01-05-2019, 11:33:20
  #1
  Helix V1 Dinamik Form
  Dinamik Form Nedir?
  Dinamik form, diğer HTML formlara kıyasla daha pratiktir. Admin paneli üzerinden yönetilebilir ve tek tıkla ekstra alanlar eklenerek rahat ve kolay bir kullanım imkanı sunar. Diğer klasik HTML formlara kıyasla, kodlarla uğraşmanızı gerektirmez. Admin panelinden istediğiniz kadar form elemanı ekleyip çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, mail adresinizi girip mesaj beklemek. İletişim formu doldurulduğunda mail adresinize tüm form detayları gelmektedir. Mail ile tarafınıza bildirilen form içeriği sayesinde müşteri ve kullanıcılarınızla hızlı şekilde etkileşime geçebilirsiniz. Aynı zamanda dinamik form, tüm PHP sistemlerinize entegre edilebilecek şekildedir ve Captcha koruması bulunmaktadır. Mobil uyumlu ve kullanıcı dostudur.
  Captcha nedir?
  Captcha, Google tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan robot engelleme sistemidir. Sistemin amacı spam saldırılarından sistemleri korumaktır. Spam saldırılarını önleyen dünyanın en başarılı yazılımlarından bir tanesidir ve şuana kadar bu sistemi atlatmayı başarabilen yazılım olmamıştır.

  Demo
  Kullanıcı Paneli: https://dinamikform.helixtm.com/
  Admin Paneli: https://dinamikform.helixtm.com/admin
  Admin kullanıcı/şifre : demo/demo

  Not: Lütfen admin panel girişi yaptıktan sonra form elemanlarını çok fazla değiştirmeyin, kurcalamak istiyorsanız lütfen kurcaladıktan sonra, diğer kullanıcıların görmesi için eski haline getirin. "Sistem Yönetimi" -> "Alıcı Mail" kısmına kendi mail adresinizi yazarak iletişim kutusunu doldurabilir ve gelen maili kontrol edebilirsiniz. ( Kullandığım mail bu tarz işler için kullanıldığı için spama düşmüş olabilir, spam klasörüne bakmayı unutmayın. ).


  Fiyat
  Ön Arayüz + Admin Panel : 100 TL / Açık Kaynak


  Whatsapp İletişim: https://wa.me/905421758184

  Her türlü ekleme, düzenleme, yapılandırma ve revize işlemleriniz talebiniz üzerine yapılabilecektir.


  Sistemin görüntüleri aşağıda yer almaktadır;
 • 27-02-2020, 11:00:54
  #2
  Script güncellenmiştir. Yeni hali ile açık kaynak olarak satıştadır. İngilizce dil desteği eklenmiş ve düzenlemeler yapılmıştır.
 • 09-05-2020, 02:32:20
  #3
  Üyeliği durduruldu
  linkler çalışmıyor hocam
 • 09-05-2020, 17:35:43
  #4
  admin link çalışmıyor
 • 11-05-2020, 09:38:28
  #5
  📢 WhatsApp Kullanalım
  Lütfen demo adresini kontrol dip bu mesajımı alıntı yapın.