NitroEx Exchange Kripto Para Borsası AÇILDI! - R10.net
 • 01-07-2020, 00:39:11
  #1


  27 haziran da start veren platform henüz ismini çok duyurmasa da sektördeki diğer rakiplerinden net çizgilerle ayrılan bazı kurumsal ve teknik özelliklere sahip!

  malta merkezli bir firma olan NİTRO GLOBAL şirketinin kripto varlık takas platformu olan NİTROEX 2019 yılının ilk günlerinde 2.4 milyon dolarlık bir öz sermaye ile başlayıp ICO ve IEO süreçlerinde topladığı 3.7 milyon dolarlıkfonu da ekleyerek toplamda 6.1 milyon dolarlık fonu borsanın kurulum ve gelişimi için ayırmış. ayrıca nasıl başardılar bilmiyorum ama şuan hiç bir kripto para borsasında olmayan!!! ULUSLARARASI DİJİTAL VARLIK İŞLETMECİSİ LİSANSI (VHVS)nı almışlar ki kurumsal bazda en can alıcı unsur burası bence.

  kurumsal yapının dışında platformun içinde yine rakiplerine kıyasla bariz avantajlar sunuyor ki bu konuda da oldukça cömert davranıyorlar (müşteri çekme amaçlı olduğu kanaatindeyim).
  örnek verecek olursak binance ile başlayan ve sonrasında birçok platformun uyguladığı refens kazançlarını bir hayli abartmışlar ve incelediğim kadarıyla;

  25 referans %20
  50 referans %30
  100 referans %40
  500 referans %50

  gibi inanılmaz referans bonusu ve fee indirimleri rakamlar vadediyorlar. ücretsiz kayıt bonuslar, cazip fee ücretleri, mobil app gibi yan ürünlere çok vakit kaybetmeden belirmek istediğim bir İLK daha varki oda borsanın kendi LİSANSLI AL SAT BOTU! yapay zeka ile işlem yaptığı öne sürülen bot'un aylık minimum %8 karlılık garantisi verdiği gibi ilginç ve iddalı söylemleri de var.ayrıca borsanın kendi tokeni olan NTX tokenin de söz konusu bot'da "YAKIT" görevi göreceği ve sürekli sirküle olarak token fiyatının canlı kalacağı da projeler de püf noktası olarak gördüğüm EKOSİSTEM açısından da çok makul ve mantıklı geldi.

  bunların dışında lot satışları, stake havuzları, platform içi kampanyalar gibi bir sürü sıradışı unsurlar sunuluyor ki bütün bunlar bende kısa zamanda mesafe alacağı ve ilerleyen günlerde adını daha çok duyuracağı kanaati uyandırdı.

  "BURALAR ZAMANINDA TARLA İDİ" pişmanlığını yaşamamak adına da olsa hesabımı açtım ve 5 dolarlık NTX tokeni kaptım meraklısı için referans linkim aşağıdadır.


  Refli Link: https://www.nitroex.io/sessions/register/98otyC1889
  Refsiz Link: nitroex.io

  Multi konudur

  ek: aslında konu airdrop konusu değildir, borsanın güvenilirliğine ve sağlamlığına inandığım için konu açıp tanıtmak istedim, refimle üye olursanız sevinirim, borsa kısa sürede adını duyuracağına inanıyorum, hep birlikte izleyelim görelim, multi konu linki vermek yasak mı bilmiyorum yasaksa kusuruma bakmayın,
 • 01-07-2020, 18:21:31
  #2
  Refinizden kaydoldum hocam. Temkinli yaklaştım ama içine girip inceleyince kendi coin yatırırımı komple buraya taşıdım. Teşekkürler inş. HYDRO ile kazandığım 1000 dolar gibi bu da kazandırır
  👉SKYPE: WEBMASTER349 👈