Berminal, bir kripto-haber paylaşımı ve kripto-ticaret merkezli bir oluşum. Kendi kripto para birimleriyle bu sektörde öncü olmayı hedefliyorlar. Kripto haberler üzerinden sorular sorup, haberleri okuyup değerlendirmenize göre de kendi para birimiyle sizlere ödüller veriyor. Aynı zamanda BTC gibi yüksek değerli kripto paralar üzerinden sizlere tahminler sorarak, büyük ödül kampanyaları yapıyor.

Berminal şu an 5,000,000 $ değerinde Berm kripto parasının dağıtımını yapmakta. Uygulamayı indirip kayıt talebi olan kişilere, aşağıda vereceğim kodu yazdıktan sonra 100 Berm veriyor ki bu da +$5 dolara tekabül ediyor. (iOS & Android)

Adım adım kazanım Rehberi:

Uygulamayı hangi işletim sistemini kullanıyorsak tıklayıp indiriyoruz: iOs - Android
Uygulamayı açıp Create Account kısmına basıp kayıt oluyoruz, telefon numaranızı Türkiye’yi seçerek girip, mesaj gönderiyorunuz ve gelen mesajı da pin kısmına girdikten sonra mail ve username alanlarını da doldurup devam ediyorsunuz. (Yapamayanlar için fotoğrafları anlatım aşağıdadır.)
100 Berm’i kazanmak için, “Me” ye tıklayıp, “Reedem Tokens” e tıklayıp, 1b8bb8ed kodunu giriyorsunuz ve 100 Berm kazanıyorsunuz, Market üzerinden de Dolar üzerinden ederini görebilirsiniz.
Uygulama içerisinde quizzleri yapıp, haberleri beğenip/ beğenmediğiniz taktirde (haberlerin sol altında bull/ bear butonları ile) de 20 Berm’e kazanabiliyorsunuz, günlük olarak veriyor bunları haliyle kazancınızı katlamanıza olanak sağlıyor. 50 Berm kadar görevlerden kazanabiliyorsunuz. 100 ve üstü takipçili twitter hesaplarınızdan da, “Rewards” kısmındaki Twitter aktivasyonu ardından belirtilen tweetleri atarak 30 Berm kazanabiliyorsunuz.


Önemli
: Kripto paranın çekim işlemleri Ekim sonu, Kasım başı gibi yayınlanacak.