Bu program ne işe yarar ?

Bu program ile whatsapp'da istediğiniz sohbetteki fotoğrafları istediğiniz klasöre tek tıkla zahmetsiz olarak kaydedebilirsiniz. (Programa hangi sohbetteki fotoğraflar çekilecekse o kişinin numarasını giriyorsunuz ve fotoğrafların nereye kaydedileceğini seçiyorsunuz program otomatik olarak tüm resimleri belirttiğiniz klasöre kişinin adıyla veya numarasıyla kaydediyor.)

İsterseniz de programa kategoriler tanımlayabilir ve bu kategorilere klasör yolu atayabilirsiniz. (Bu sayede mesaj alındığında program otomatik olarak kategori listesini kullanıcıya atar ve bir kategori seçmesini ister kullanıcı kategori ismini seçtikten sonra resimleri göndermeye başlar programda o kategoriye atanmış klasör yoluna gönderilen resimleri otomatik olarak kaydederek işlemi tamamlar.)

Ayrıca program aynı resimleri defalarca kaydetmez bir fotoğrafı bir kere kaydeder 2. kez gönderilse dahi kaydedildiğini algılayıp bir daha kaydetmez.

RESİM LOGLARINI TEMİZLE : KAYDEDİLMİŞ RESİM KAYITLARINI TEMİZLER.

SOHBETTEKİ RESİMLERİ KAYDET : SEÇİLEN SOHBETTEKİ TÜM RESİMLERİ BELİRTTİĞİNİZ KLASÖRE KİŞİNİN ADI VEYA NUMARASIYLA KAYDEDER.

KAYITLI NUMARALAR: MESAJ ALINDIĞINDA KULLANICININ NUMARASI KAYDEDER.

KATEGORİLER VE KLASÖR YOLLARI: KATEGORİ BAŞLIĞI BELİRLEYİP O BAŞLIĞA ÖZEL KLASÖR YOLU ATAYARAK TEK BİR KOMUTTA RESİMLERİ SEÇİLEN KATEGORİNİN KLASÖR YOLUNA KİŞİNİN ADI VEYA NUMARASI İLE KAYDETTİREBİLİRSİNİZ.

Program whatsapp web üzerinde çalışır.


İNDİRME LİNKİ İÇİN ÖZELDEN YAZMANIZ YETERLİDİR.