Merhaba arkadaşlar 1 hafta 10 gün önce bir konu acmistim eğitim konusu acmalimiyim diye gelen mesajlar ile acmaktan vazgecmistim ama sinirli kişiye eğitimi vermeye karar verdim.
Hergangi bir kazanç görseli koymuyorum gelirim Allah'a şükür Türkiye şartlarına göre çok yukarıda ama birebir aynı kazanç olacak diyemem yada göz boyamak istemem.Gecelik ne yapicaz kısmına;

Sistemde neler bulunuyor?
Sitenizi pinleme yapmak için yardimci size ozel bir yazılım ile size sağlayacağım Pinterest hesabı üzerinden, ister google adsense, ister etsy isterseniz diğer satis platformlarına hit cekip para kazanabilirsiniz.
Hatırlayan var ise eskiden spam zamaninda bir sitenin hitlenmesi min 10 15 gündü. Şimdi daha kısa sürede hitleniyor bu sistem ile ama unutmayin belirttiğim sistemde kesinlikle spam yapamassiniz.Forumda garantili bir egitim satışı yasak ama kazancınız güzel olacak diyebilirim.
Ben sizin için neler yapacağım sitenizin tüm ayarlarını yapicam Pinterest hesabınızı Pinterestte güvenilir hesap olarak pinlemeye baslaticam,cloudflare ayarlarinizi yapicam siteniz erişim (hit) almaya başlayana kadar yada magazaniza müşteri gelmeye başlayana kadar ben ilgilenicem.gerisi zaten teferruat olacak sistem tam otomatik ama tekrar söylüyorum spam degil.Egitimi toplam 10 kişiye vereceğim fiyat 10.000TL ( Fiyat yüksek gelebilir ama altın yumurtlayan tavuğu bu fiyattan aşağı vermem benim kendi işiminij önünü kesmek olacaktır)
Konuyu baltalayici yorumlara - Trade hakkimi kullanacağımi bildirmek isterim saygılar herkese iyi forumlar.
Eğitim kalan kişi sayisi: 10/7 ( 2 kişiyle etsy üzerinden devam ediyoruz onların satışları gelir gelmez konuya ekleyeceğim 1 arkadaşımızla Google Adsense geliri için anlastik)
Detay için PM atiniz.