Selamlar,
İhtiyaçlarınız doğrultusunda sınırsız lisanslı ve sınırsız pc de çalışabilecek masaüstü otomasyonlar hazırlayabilirim. Bu konunun asıl amacı şu şekilde.

Katılmak isteyenler ile ortak bir skype grubu gibi bir grup kurarız ve bot isteklerini herkes yazar.
Tüm istekleri (Yapılabilecek kıvamda olanları) tek bot üstünde toplarım ve bir fiyat çıkartırım. Gruptakiler ortak olarak ödemesi yapar ve botu herkes kullanır.
Herhangi bir lisans kısıtlaması vs olmaz. Sınırsız pc de ve hesapta ömürlük programınız olur.
Neler yapabilirim ?
Manuel pinleme yaparken yapabileceğiniz her sistemi programa dökebilirim.
Sitenizdeki konuları programa otomatik çektirip, bir kaç tık ile özgün çalışmalarınızı manuel olarak pinletebilirim.
Kelime bazlı resimler çektirebilir, başlıklar ürettirebilir, 50Tl'lik bir vds üzerinden 500'e kadar hesap yönetebileceğiniz tamamen manuel bir insan gibi çalışan sistem geliştirebilirim.
Çerez sistemi ile çalışan, aynı anda 50 farklı tarayıcı açtırarak, 50 farklı hesabı aynı anda (Bilgisayar özelliklerine göre sınırsız) pinleyebileceğiniz ve tamamen random işlemler ile çalışan sistem geliştirebilirim.
Bu bir pazarlama konusundan ziyade temiz çalışmaya teşvik içindir. Vereceğiniz ücretler, 2-3 aylık Bot Lisans ücretlerinden fazla olmayacağını düşünüyorum.
Yaptığım işlem forum kurallarına veya genel olarak düşüncelerinize aykırı gelirse konuyu kitleyebiliriz sorun değil. Kimseyi kırmak yada üzmek istemem. Benimkisi sadece bir fikir.


BU TARZ SISTEMLER ICIN HAZIRLANMIŞ BİR KAÇ ÖRNEK YAZILIM

COK BASİT BİR ŞEKİLDE YÜZLERCE HESABI TEK PANELDEN BİR KAÇ TIK İLE PİNLETEBİLECEĞİNİZ PİNTEREST BOTUORGANIK YOUTUBE HIT SISTEMI
PINTEREST BOT SISTEMI 2