• 25-02-2020, 13:53:33
  #1
  Güncelleme : Herkes faydalansın diye fiyat 100 TL oldu.

  Merhaba arkadaşlar. r10 ve diğer webmaster forumlarında genelde pinterest sitelerinde kullanılmak için adsense satışı yapıyordum fakat artık ailevi ve sağlık sebeplerinden dolayı adsense onayı alıp, hesabı satacak vaktim kalmadı. Çünkü sıkıntısız onay alabilmek için biraz zaman harcamak gerekiyor. Ayrıca şuan sağlık sebebiyle büyük sayılabilecek miktarda nakite ihtiyacım var. Bunu isteyene ispat edebilirim.

  Yukarıda yazılı bulunan sebepten dolayı kendim kullandığım yöntemler ve püf noktalardan oluşan Adsense onay alma eğitimimi (Yaklaşık 4.5 sayfadan ibaret PDF belgesi olarak) ve onay aldığım 12 adet site yedeğini sizinle ücret karşılığı paylaşmak istiyorum.

  Öncelikle belirtmeliyim ki yedek nasıl kurulur, sql da değişiklikler nasıl yapılır, hosting nasıl alınır/açılır, header kısmına ilgili kodlar nasıl eklenir, domain nasıl alınır, domain panelinde yapılacak işlemlerin nasıl yapıldığı gibi basit konulara değinmedim. Bu işle uğraşanların çoğu zaten bunları bilir. Bu hususu söyleyeyim ki siz eğitimi aldığınızda sıkıntı yaşamayalım.

  Size vereceğim meteryal işlem sırasını, ince detayları ve püf noktaları anlatan yaklaşık 4.5 sayfadan ibaret bir PDF belgesi + 12 adet 12 si de DENENMİŞ VE ADSENSE ALINMIŞ OLAN)site yedeğidir. TÜRKİYE WEB ADSENSE almak içindir. Çünkü site yedekleri Türkçedir. Pinterest siteleri değildir. Kendim titiz olduğum için yöntemlerimde titizdir. Bu nedenle sabırlı ve detaycı arkadaşların kullanmasını dilerim.

  Ayrıca ben yedek site kurmayla, veritabanı güncellemeyle vs. uğraşamam. Sıfırdan kendim yapacağım. Nasıl onay alabilirim sorusuna cevabı da eğitim metninde bulacaksınız.

  Eğitim içeriğinde wp-automatic gibi programla içerik çekme başka bir eklentiyle spinleme/özgünleştirme , başka bir siteden botla içerik çekme gibi şeyler yoktur. Ki bunu kesinlikle önermiyorum.


  Yukarıda anlatmış olduğum size vereceğim eğitim meteryali + 12 adet site yedeğinin ücreti 200 TL dir. Fiyatta pazarlık etmeyin zaten forumda bir adsense 250 TL den satılıyor Memnun kalacağınızdan adımın Murat soyadımın Şencan olduğu kadar eminim.

  Hayatta 1 dk sonraya bile garantimiz yoktur. Bu Adsense onay konusunda karşımızda olan sistem Google. Bu sebeple yaptığınız işlemlerden (sırası ve zamanı) veya Google Adsense tarafından herhangi bir yaşanacak olumsuz duruma istinaden garanti vermiyor iade de kabul etmiyorum. Ki iade olayı bu işte komik olur Emeğimi de zayi edip eğitimi internette dağıtan kişilere (eğer olursa) hakkımı kesinlikle ve kesinlikle helal etmeyeceğim.

  Ref verilmeyecektir.
  Referanslarım için web sitemin incelenmesi yeterli.

  Ödeme yöntemi : Enpara, Vakıf, İş, Ziraat

  İletişim için PM gönderebilirsiniz veya telefon,whatsap, skype ile ulaşabilirsiniz.

  İletişim/Whatsapp : 0541 299 35 40 (İşimden dolayı hafta içi 08.00-17.00 telefon yanımda değil.)
  Skype: whmcsayar@hotmail.com
  Mail : whmcsayar@gmail.com
 • 29-02-2020, 19:24:09
  #2
  Herkes faydalansın diye fiyat 100 TL oldu.
 • 29-06-2020, 00:55:29
  #3
  satın alan yok sanırım ?