• 13-11-2019, 14:20:24
  #1
  Merhaba,
  Konuyu çok süsleme ihtiyacı hissetmedim, verdiğim eğitimden sonra haketmediğimi düşünürseniz, aylar geçti daha para kazanamadım derseniz sorunsuz iadenizi alabilirsiniz.
  Social auto poster birçok kişi duymuştur ve denemiştir, ama çoğu kişi doğru ayarlarla kullanmadığı için vazgeçip siliyor.
  Eğitim içeriği sadece Wp-Auto ayarları, Social AutoPoster kurulumu, ayarları ve shadow bansız profil açmak olacak.
  Eğitimden sonra ne kazanacaksınız? - %100 shadow bansız profil açacaksınız,pinlerinizi social auto posterapi ile atacaksınız ve ilk ayardan sonra birdaha sitenize girmeye gerek bile kalmayacak.
  Olası sorular ve cevapları :
  1- Pin autodan farkı nedir? - Social auto poster api ile çalışıyor yani çok daha stabil. Pin auto'da olduğu gibi captcha, session alamama gibi ara ara oluşan problemler bunda yok. Kurulumdan sonra birdaha sitenize girmeye gerek bile kalmayacak.
  2- Ne zaman kazanırım? - Bu tamamen keyword seçiminizle ve birazda şansınızla alakalı. Hangi pinin ne zaman repin alıp tutacağını kimse bilemez.
  3- Shadow Ban? -Eğitimden sonra shadow ban'ın varlığını sadece forumdaki konuları okurken hatırlayacaksınız.
  4 - Destek? - Eğitimden sonra destek herzaman devam ediyor olacak.
  5 - Proxy Masraf vs? - proxy ile işiniz yok. ek masraf yok.

  Eğitimi sadece 4 kişiye vereceğim ve bazı şartlarım var bu şartlara uyanlarla çalışabilirim.
  1- Wordpress kurulumunuz hazır olacak.
  2- Host değil Vps kullanacaksınız.
  3- Pintereste ucundan kıyınsından girmemiş olanlara eğitim vermiyorum.
  4- xyz site top online gibi domainleriniz olmayacak. com net kullanıyor olacaksınız.
  5- Sabırsız iseniz eğitimi almanızı tavsiye etmem, pinterestte anında para gelsin diye bişey yok.
  6- Mobil internetinizi pc'ye bağlamayı biliyor olmalısınız (shadow bansız profil için)

  Ücret : 500 TL

  Eğitimi sizin 1 sub domaininiz üzerinde bilgisayarınıza bağlanarakvereceğim. Daha sonrasında olayı anlayıp kaç sub açacağınız size kalmış bir durum. Eğitim sonunda da herzaman destek olacağımdan emin olabilirsiniz.
  Tekrar hatırlatıyorum, eğitim video değil birebir anydesk ile bağlanıp anlatım şeklinde olacak. Herkesin elinde dolaşan videolar ile karıştırmayın.
  Son olarak ref almıyorum, takas veya iş sonu ödeme kabul etmiyorum.

  Edit : Gelen pmlere baktığımda sanırım bir yanlış anlaşılma var. Ben shadow bansız hesap taktiği falan satmıyorum,hesap ta satmıyorum. bu işin içindeyseniz zaten nerede hata yaptığınızı bilmeniz gerekir. Sadece shadow için benim sattığım eğitim alınmaz, almayın da zaten. Ben baştan sona anahtar teslim şekli çalışma eğitimi veriyorum sadece. Bu yüzden lütfen sadece shadow ile ilgili pm atmayın.
 • 13-11-2019, 15:46:56
  #2
  Shadowa düşüyormu diye test etmek için 5 tane hesap gönderebilirmisiniz?
 • 13-11-2019, 16:21:53
  #3
  Kurumsal Üye
  Ref olma şansım var mı acaba
 • 13-11-2019, 17:44:11
  #4
  Misafir
  Şuanda güncel kazancınız nedir?
 • 13-11-2019, 17:53:26
  #5
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Şuanda güncel kazancınız nedir?
  konuyla bağımsız olarak merak ediyosanız özelden söylerim hocam sorun degil ama diğer türlü ise kazancı konuyla bağdaştırmak çok saçma olacağı için adsense görüntüsü koymadım çünkü daha sonra o adam gelip haklı olarak bana "hani kardeşim, yanında bile geçemedik" diyebilir, ne kelime seçtiği, hangi dil seçtiği, profilleri ne kadar sağlam kaldığı, kaç sub açtığı vs vs bir sürü ayrıntı var. Herkes benim kazandığımı kazanacak diye birşey söylemiyorum.

  Benim yukarıda yazdığım ücret, direk kişiye vakit ayıracak olmam, daha sonrasında her zaman destek sözü ve benim haftalarca deneyip test edip çıkan sonuçlara göre yön verdiğim çalışma planını direk olarak öğretecek olmamın bedeli olarak düşündüm.