Merhaba arkadaşlar aklımda bir proje var bunun yapılabilir olduğunu ve yapılabilir ise ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum.

şuan için sitedeki ürüne yazılan yorumu aliexpressteki ürünün yorum bölümüne eklettirecek ve satıcı cevap yazdığında bu cevabı sitedeki yoruma cevap olarak aktaracak bi sistem yaptırıyorum. buna ilave olarak.

1- 8-10 sosyal medya sitesindeki (facebook, instagram, twitter v.s) mesajları ve bildirimleri opencart panelden takip edebileceğimiz bi sistem istiyorum. örneğin facebookta biri özel mesaj yazdığında bunu opencart panelden görüntüleyip cevap yazabileceğim ayrıca mağaza özelliği olan sosyal medya hesaplarında eklediğimiz ürünlere de bişeyler yazılırsa onları da panelden görüntüleyip cevap yazabilmek istiyorum. mümkünse yazılan bu cevapları sitemizdeki ürünün yorum bölümüne de eklerse güzel olur. (mesela bu yorumu şu ürünün yorum bölümüne ekle gibi bir buton olucak gerekli gördüğümde özel mesajı ürünün yorum bölümüne ekleyebileceğim ürünün yorum bölümüne eklediğimde direk aliexpress ürünün yorum bölümüne ekleyecek satıcı da cevap yazdığında sitedeki ürünün yorum bölümüne ekleyip müşteri sosyal medyada nereden yazdı ise oraya cevap olarak ekleyecek.

2- aynı sistemi amazon, esty, ebay v.s pazar yerleri içinde yapabilir miyiz aynı şekilde pazaryerlerindeki ürüne yazılan yorumları sitedeki ürünün yorum bölümüne aktaracak

kısaca müşteri sosyal medya veya pazaryerlerinden bişey yazdığında otomatik ürünün yorum bölümüne ekleyecek(ürünün yorum bölümüne eklemeyip direk aliexpress ürününe yorum olarak eklese çok daha güzel olur ) yorum bölümünden aliexpress e aktaracak satıcı cevap yazdığında sitedeki yoruma cevap olarak ekleyip sosyal medyadan yazdı ise sosyal medya hesabına cevap olarak yazıcak pazar yerlerinden bişey yazdıysa o soruya cevap olarak ekleyecek.

yani yorum kısmı tamamen otomatik olucak ben herhangi birşeye karmıcam tüm yazışmalar müşteri ile satıcı arasında olucak