Merhaba,

Opencart Altyapılı websiteniz var ve tasarımsal olarak geliştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız eğer örnek website linki ve detayları iletmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir şekilde verilerinize zarar gelmemesi için tüm işlemler kendi sunucularımızda yapılmaktadır. Opencart websiteniz için sizlere ihtiyaçlarınıza göre yazılımsal ve tasarımlar destek sunmaktayız. Bu işlemler için hizmet almak istiyorsanız eğer öncelikle 3 adımlı bir süreçten geçmektesiniz.

Öncelikle tarafımız ile iletişime geçilip yoğunluğumuza bağlı olarak teslim süresi öğrenmeniz gerekmektedir.
Tarafınıza Fiyat Teklifi ve Teslim süresi verildikten sonra ön onay alındığı takdirde Karşılıklı olarak sözleşme hazırlanmaktadır.
Sözleşme için gerekli bilgilerin yasal ve doğru bir şekilde doldurulması amacıyla kesinlikle "Vergi Levhası"nın iletilmesi gerekmektedir.

" Bu şekilde bir süreç uygulanmasının temel sebebi karşılıklı olarak maddi ve manevi zarara uğranmaması için talep edilmektedir. Tüm işlemlerimiz yasal olarak ilerlemektedir! "

* Sözleşme onaylandığı takdirde ödeme işlemi tamamlandıktan sonra en geç 10 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz hizmet tarafınıza teslim edilecektir.

Tüm işlemler yasal sorumluluklar alınarak bizlere iletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde tarafımızdan herhangi bir şekilde sorumluluk alınmamaktadır!
Çok yakında opencartsupport.io ile Global çapta Opencart Geliştirici hizmetlerimiz başlayacaktır!Hakkımızda

60’tan fazla ülkede birçok projeye veya tasarıma imza attık! Ana hedeflerimiz İNGİLTERE , TÜRKİYE, KIBRIS, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, KANADA, ALMANYA, FRANSA ve HOLLANDA üzerinden Tüm Dünyaya Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak Görsel ve Grafik Tasarım, Web Tasarım, E-Ticaret Websitesi, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu / Search Engine Optimization), Marka Yönetimi ve Sosyal Medya Yönetimi, Facebook ve Instagram Reklamları ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunmaktır. ART REKLAMCILIK olarak tüm alana tek bir çatı üzerinde ART DIGITAL AGENCY olarak hizmet vermektedir.
Reklam Tasarımları, Kurumsal veya E-Ticaret Website, CMS veya WMS Yazılım, Akıllı Sipariş Toplama, Özel Yazılım, Açık kaynaklı Yazılım, SEO, Marka ve Medya Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Google Partners, Animasyon, Muhasebe ve Envanter Yazılım, Canlı Müşteri Desteği vb…

360 Inhouse Reklam Hizmetleri size sunar!