• 10-07-2024, 16:31:16
  #1
  Merhabalar, daha önceden Türkiye'de ilk smmpaneller.com alan adı ile ben bu sektöre giriş yapmıştım. Forumun eski üyeleri de bunu hatırlar.
  Daha sonrasında ilgilenemediğim için ciddi gelirli sitemi satıp, ardından farklı sektörlere geri döndüm.

  Şimdi çok şık bir tasarımla geri dönmeye başladım. Bu konuda yardımlarınızı beklemekteyim.
  Yeni sitemin tasarımını bana yorumlar mısınız? Eksikleri gedikleri nelerdir? Yaptığımız bir çalışma sayesinde Google'da tüm paneller index alarak sizleri yukarı sıraya taşıyacaktır.
  Ücretli ve ücretsiz reklam seçenekleri ile SMM Panelinizi tanıtabileceksiniz.

  Ücretli eklenen panellerde Fiyat listeleri gözükecektir. Panelin tüm fiyat listesi datatable ile listelenip excel ve pdf formatına çevrilecektir.
  Ücretli eklenen panellerin yorum alanları da olacaktır aynı zamanda.

  Yorumlar sizin.
  https://smm.canpeksen.com.tr/

  Yazılım henüz yapım aşamasında. Aktif faaliyet gösteren bir site olmadığı için açılmayan sayfalar olmaktadır.
 • 10-07-2024, 16:45:06
  #2
  backlinkmatik.com
  öncelikle başarılar dilerim

  hatırladıgım kadarı ile bir iki deneme oldu buna benzer, ancak çok başarılı olmadılar. o projeleri detaylı incleyip eksik ve hatalarından ders çıkarmanızı tavsiye ederim.

  bana kalırsa başarılı olmama nedenleri, r10 daki kategori listesinin ötesinde pek bir veri sunamamalarıydı. gerçekten bu siteyi kulladnıracak filtreleme ve sorgu özellikleri olmalı, diğer türlü sadece panel adı listesine zaten buradan da ulaşabiliriz, google da smm panel diye aratarak da.

  excele çevirmek vs. güzel ama dediğim gibi, işe yarar bir karşılaştrıma olması lazım, bunun için de panellerin servis adları çok farklı olabildiğinden belki AI desteği alınabilir birinin garantili dedğine diğeri telafili diyor vs. ama sağlam bir karşılaştırma modülü olmadan, sadece listeleme bence iş görmüyor, onu zaten ek bir araca ihtiyaç olmadan yapabiliyor insanlar.

  bir de bu tür girişimlerde bana kalırsa en sık yapılan hata, sunum seviyesinde hazır olmadan sunum yapılması hocam, siz de şuan bu hatayı yapıyorsunuz, smm paneller ile iletişime geçip, en azından 30-40 panellik bir data ekleyip, ilk kayıt olan panellere belirli bir süre vitrin hediye edip, siteyi hazır h ale getirdikten sonra sunmanız hem bizler için ilk intiba, hem sizin için motivasyon anlamında daha iyi olur.

  tekrar başarılar dilerim

  kolaylıklar
 • 10-07-2024, 18:14:20
  #3
  Çok da geri dönememişiniz