• 10-07-2024, 10:41:19
  #1
  Selam arkadaşlar.
  Az önce bi arkadaşın şikayet konusunda ki yazışmaları gördüm de bi serzenişte bulunacaktım.

  Bu iş alan arkadaşların cenazesi, hastanesi, ekipmanlarında arıza neden bitmiyor

  Ben bi tek bende olur sandım. Burada uzun soluklu 10 - 15 taneye yakın iş yaptırmışımdır. Hemen hemen 10 tanesi gecikmiştir gecikenlerin hepsinde bi vefat haberi var.
  Şimdi bi düşününce hep mi bana denk geliyor acaba diyorsun. Sonra da yok canım ne alakası var diyorsun. Yani bana hep suistimal geliyor.

  Buradan iş yapan arkadaşlara sesleniyorum. Yahu 10 günde bitecek bir işi sırf işi alabilmek için 5 günde bitecek diyip uzatıp mahcup olmak yerine 20 günde biter diyin 10 günde bitirin sonrasında aaa erken bitmiş diye müşteri sevinsin

  Ticarette altın kuraldır bu. Müşterilerinize süpriz yapın arkadaş aaaa

  Merak etmeyin ben şahsen hızlı bitiren değil sağlam yapandan hizmet almaktan yanayım. Ve bir çok arkadaşında öyle düşündüğünü düşünüyorum.
 • 10-07-2024, 10:50:29
  #2
  Hocam dedem şuan hastanede konunuzu tam okuyamadım ama cevap yazcam anlayışınız için teşekkürler
 • 10-07-2024, 10:56:44
  #3
  okcanx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam dedem şuan hastanede konunuzu tam okuyamadım ama cevap yazcam anlayışınız için teşekkürler
  Bende şu teyzemin oğlunun amcasının torunun cenazesindeyim şu helvayla pilavı bir yiyeyim de hararet yapmış ve sanayide olan aracım çıkar ise ona atlayıp anakartı yanmış olan bilgisayarımı tamirciden alıp konuyu detaylandıracağım. Normalde böyle şeyler hiç başıma gelmez ne hikmet ise size denk geldi. Birde iş bitimi alacağımız %50 den bi 2k yollayabilirmisiniz, büyük büyük ananemin ruju bitmiş ona ruj almam gerekiyor. Cidden aciliyeti olmasa istemezdim.