• 08-07-2024, 17:11:21
  #1
  Başlık için kusura bakmayın biraz daha çok görüntülenme alması için yani daha çok kişiye ulaşmak için konuyu buraya açtım açıkçası. Yaşım 17 ve 18 yaşına girmeme 2 ay var. Manisa/Soma bölgesinde yaşıyorum olduğum bölgede hiç ama hiç iş yok eleman arıyan dükkan vs de yok. Üniversiteye gideceğim için maddi birikim de yapmam lazım bu yüzden iş arayışım mevcuttur 3 aylık sürede. Eğer siz veya çalıştığınız yerde eleman aranıyorsa etrafınızda yakınlarınızda vs bana ulaşabilirse sevinirim. Beklentim şu şekildedir. Garsonluk gibi genellikle bilgi gereksinimi çok büyük olmayan kasiyerlik, dükkanda satış yapabilecek vs vs gibi yerler aramaktayım daha birçok yer olabilir tabikide. İşten beklediğim şeyler ise şunlar;

  Aylık 14K veya üzeri bir maaş
  Yatacak yer
  Yemek
  Birde elimde maddi imkanım da çok olmadığı için herşey konuşulup anlaştıktan sonra gelmem için otobüs biletini almasını talep ediyorum.

  Kimine göre çok şey kimine göre az şey istiyor olabilirim belki ama ama zaten başka bir şehirde olacağı için bu maaş hariç diğerleri gerekli şeyler. Maaş da 14k asgari ücretten bile düşük bir maaş oluyor bunun da yeterli olduğunu düşünüyorum. Doğu harici; İç Anadolu, Marmara, Ege, Akdeniz bölgelerinde çalışma sağlayabilirim. Şimdiden konuyu okumaya vakit ayırdığını için teşekkür ederim. Konun üste çıkması için yorum yaparsanız da sevinirim. Eğer çevrenizde bu şekilde bir iş bulabileceğim yer varsa da iletişime nasıl geçebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
 • 08-07-2024, 17:12:13
  #2
  Üyeliği durduruldu
  https://t.me/Emrealgur2020
 • 08-07-2024, 17:13:57
  #3
  yazlık yerlerin facebook gruplarını da tavsiye ederim, çok fazla personel ilanı düşüyor oralara sezonluk