• 14-05-2024, 13:17:13
  #1
  R10, dijital ticaretin öncülerinden biri olarak uzun yıllardır hizmet veriyor. Ancak, son zamanlarda platformda belirgin değişiklikler ve zorluklar yaşanıyor. Eskiden ticaretinde çok çok başarılı olanlar bile aynı performansı sergileyemiyor veya o gün şu gün gibi cümlelerle ticareti tamamlamakta zorluk çekiyorlar gibi görünüyor. Premium üyelikler bile artık çözüm getirmekte yetersiz kalıyor.

  Rekabetin artmasıyla birlikte, R10'da fark edilmek giderek zorlaşıyor. Eskiden işe yarayan pazarlama stratejileri artık etkisini kaybediyor ve yeni stratejiler geliştirmek için birçok üye zorlanıyor.
  Güven, dijital ticaretin temel taşlarından biridir. Ancak, son dönemde yaşanan dolandırıcılık vakaları giderek artmakta bu R10 için de geçerli bi bakıyorsun 15 yıllık üye değişik değişik hareketler yapıyor ticaretini tam tamamlayamıyor veya parayı alıp bir süre sonra umursamıyor . R10, sadece bir ticaret platformu değil, aynı zamanda bir topluluk merkeziydi eskiden bize ne oluyor böyle arkadaşlar.
 • 14-05-2024, 13:18:21
  #2
  ddos-wall.com
  Daha yeni 45 bin dolandırıldım şikayet konusunun sonuçlanmasını bekliyorum
 • 14-05-2024, 13:19:55
  #3
  👑IGHESAP.COM👑
  Hocam tüm ülkede ve her alanda dolandırıcılık faaliyetinin arttığını gözlemliyorum. Ekonomik bakımdan toplumda ikililik var, yani ya çok zenginler var ya da çok zor geçinenler. Toplumda dolandırıcılığın artmasında temelde bu durumun etkili olduğunu düşünüyorum.

  Her birimiz bireysel anlamda çok uyanık olmalıyız..

  Forumda ticaret yapmadan önce o konuya yorum bırakanlara özel mesaj yoluyla kişiyi sormak hala en iyisi. Ayrıca konulara olumsuz yorum bırakılamıyor, baltalama olarak görülüyor, bir çok modla konuştuğum bu konuda, yönetim üzerine çalışıyor dendi. Böyle bir değişim güven açısından etkili olacaktır.

  Yeni üyelere foruma belli düzeyde ve sürede belli bir katkı sunmadan premium üyelik vermemek de aklıma gelen başka bir fikir.
 • 14-05-2024, 13:21:42
  #4
  WordPress Elementor Dev.
  Herkes her işini sözleşmeli yapsa, güven problemleri belirgin bir şekilde azalacak, ticarette ferahlık artacaktır. Ancak insanlar 1 sayfa yazıyı yazmaya erinip direkt para gönderiyorlar.
 • 14-05-2024, 13:22:00
  #5
  Doğru bir konuya değinmişsiniz. R10 üyeliği ve eski alışverişlerine güvenerek bir kaç iş verdim ve sonuç hüsran, yakın zamanda verdiğim bir iş için yasal yollara bu sebeple başvuracağım. Çözüm bence r10 üyeliği için farklı bir şeyler düşünülebilir diye düşünmekteyim. Konu önemli r10 yönetiminin okumasını bekleriz.
 • 14-05-2024, 13:25:34
  #6
  Neredeyse 10 yıldır buradayım ama bir iki istisna durum dışında hiçbir müşterim ile sorun yaşamadım.. Ancak son bir yıldır ben de artık nerdeyse hizmet vermiyorum sayılır ticaret konunmu en son ne zaman yukarı taşıdım onu bile hatırlamıyorum. Ama sürekli buralarda olduğum için özellikle şikayet konularını ve bariz bir şekilde çoğalan dol@ndırıcıları ben de görüyorum. Birşey kesin ki primium üyelik sahibi olmak güvenin göstergesi değil. Daha önce de kurumsal üyelik alıp tokatçılık yapanları gördü bu forum. Şahsen ben bir hizmet alacağım zaman rütbesinden çok kaç yıldır buralarda olduğuna, aktifliğine ve ticaret puanına bakıyorum. Galiba riski minimize etmenin en sağlıklı yolu bu gibi.
 • 14-05-2024, 13:42:44
  #7
  Ticaret geçmişlerine ve trader olumsuzluklarına bakmak gerekiyor. ve üyenin ne kadar burada olduğu da önemli tabi.
 • 14-05-2024, 13:44:47
  #8
  illegal dönen bir yerde, hırsızlık dolandırıcılık vs. herşey yaşanır hocam

  son zamanlarda çok fazla illegal işlem yapılıyor forum üzerinde ancak moderatörler bu durumla ilgilenmiyor (kişisel görüşüm)
 • 14-05-2024, 13:53:46
  #9
  Slausy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  illegal dönen bir yerde, hırsızlık dolandırıcılık vs. herşey yaşanır hocam

  son zamanlarda çok fazla illegal işlem yapılıyor forum üzerinde ancak moderatörler bu durumla ilgilenmiyor (kişisel görüşüm)
  Kaçını report ettiniz hocam? Nerde dönüyor? Moderatörler tüm üyelere aylık Whatsapp kontrolü mü yapsın? (kişisel görüşüm)