• 11-05-2024, 16:43:20
  #1
  Vakti olmayan bu konuyu okuyarak boşuna vaktini harcamasın çok da önemli bir konu olmayabilir.

  Burda olduğuna eminim. Bu arkadaş nedense hep benim uygulamamın reklamı için kendim özel çizip koda döktürdüğüm reklam sayfalarımı çalıyor. Biraz kendi zekasını (varsa) kullansa ve kendisine özel bir sayfa çizdirip reklamını onunla yapsa aslında dönüşüm oranı daha yüksek olacakken zaten kullanımda olan ve iyi hiti olan bir sitenin kopyasıyla kendi reklam verimini de benimkiyle birlikte düşürüyor. Zaten reklam textlerimin çalınmasına alışığım o sorun değil de arkadaş benim kendi uygulamamın tasarımına uygun şekilde çizdiğim tasarımı kendi farklı tasarımlı uygulaman için kullanmak ne kadar <-banlanmama sebep olabilecek bir kelime-> bir davranıştır ya.

  Neyse, benim reklam hesaplarımın sayısını ve büyüklüğünü zaten kendisi biliyordur, o url birkaç gün daha benim sitemin kopyasıyla kalırsa tüm hesaplarımdan spam şikayet atacağımı bilsin. Emek hırsızlığını geçtim akıllıca bir şey bile değil artık bu verimsiz bir hırsızlık.

  Vaktimi harcıyorum, emeğimi harcıyorum, koda döktürmek için para ve yine vakit harcıyorum biri gelip copy paste atıyor. Bunun karşılığını emin ol veririm.
 • 11-05-2024, 16:45:42
  #2
  Tasarımlarınızı tescil edin ardından savcılığa verin