• 04-04-2024, 08:04:26
  #1
  Bu yalana bizi çok iyi inandırdılar!...

  Petrol endüstrisi, platik üretimi, fabrikalar, sanayi atıkları, doğaya salınan kimyasal atıklar!... Bunlar sanayi devriminden beri neredeyse 200 yıldır dünyayı mahvetti. Dünyanın en zengin şirketleri para kazanırken köle işçi insan sınıfı bu pislik içerisinde yaşam mücadelesi verdi. Küreselfiravunlar hiçbir zaman hesap vermedi yargılanmadı.

  Geldiğimiz bugünde ise karbon ayak izi diye bir kavram icat ettiler. İnsanların hayvanların ve hatta ağaçların bile KARBON SALIYOR BAHANESİ ile denetlenmesi. Artık hayvanlar öldürülecek, insanların her hareketi nokta nokta takip edilecek. karbon salıyor diye hayatımızın her detayı kısıtlanacak.

  Dünyayı kirleten batıran küresel şirketler kendi suçlarını örtbas ettikleri gibi insanlığı ufak bir bahaneyle suçlu göstermeye çalışıyorlar.

  Artık aldığımız her nefes, attığımız her adım bile dijital sistemler ile kontrol edilecek. Dolayısıyla saniye saniya hayatımız her an takip edilip kısıtlanacak.


  Bunun amerikası hindistanı avrupası afrikası yok. Tüm dünyayı buna hazırladılar. Dünyanın birçok ülkesinde birço kkanun çoktan kabul edildi bile. Birçok darklı lkede birçok farklı uygulama hayatageçti bile.

  Size gelecekjten komplo teorisinden bahsetmiyorum. Tam da bugün yürürlükte olan uygulanan detaylar bunlar. Ancaka dım adım uygulandığı için hemen hiçkimse sistemin farkında değil, sorun yok gibi görüyor. Oysa zincirler birer birer takılıyor.


  ***

  Karbon ayak izi uygulamasında DSÖ ana uygulayıcı ve denetleyici durumunda. Yani herşey dsö kontrolü altında. Bu durumda devletlerin kanunları, hükümetler, orduları HUKUKEN ETKİSİZ DURUMDA. DSÖ tarafından görevli bir asker vs size müdahale ettiğinde hiçbir şekilde karşı çıkma ve hak arama imkanınız olmayacak. Çünkü devletlerin çoçu DSÖ KNUNLARINI İMZALAMAK ZORUNDA BIRAKILIYOR!...

  Tvler internet magazin eğlence dedikodu gibi saçmalıklarla insanları uyutuyor. Bu sayede gerçek günden hep arka planda kalıyor. Kimsenin gündeminde olmadığı gibi kimsenin umurunda da değil.


  ***

  Şu anda herşey eskisi gibi normaldevam ettiği için değişimin ve sistemin farkında değiliz. Ancak covid pandemisi gibi yeni bir pandemi çıktığında yüzümüze tokat gibi gerçekler çarpacak. aten dsö ve küresel elitler ileride çıkacak başka bir salgın konsunda sürekl demeç veriyor. Dolayısıyla ileride çıkacak bir pandemi fikrine hepimiz hazır durumdayız.

  Covid pandemisinden daha beter bir şekilde tüm jayatımız kısıtlandığında, tüm kanunların çoktan imzalandıını ancak farkedeceğiz. Ve her an DSÖ yetkililerine boyun eğip onların koyduğu sınırlara riayet etmek zorunda kalacağız.


  Yeni bir salgın hastalık
  Anormal iklim değişikliği ve doğalafetler
  Anormal göktaşı düşmesi
  Anormal güneş patlamaları

  ***

  Dünyanın en zenginleri farklı ülkelerden toprak satın alıyor, insanlar ise para verip metaverse dijital arsa satın alıyor.

  Dünya ülkeleri altın stokluyor ama insanlar gerçek para verip dijital para satın alıyor.

  Dünyanın en zenginleri yeraltına nükleer savaştan korunaklı sığınaklar inşa ediyor. İnsanlar ise marka telefon aksesuar ve elbiselere kozmetik ürünlerine para hacıyor.

  ***

  https://www.instagram.com/reel/C5TrpH9NeP_/
 • 04-04-2024, 08:31:47
  #2
  Küreselciler ...