• 28-03-2024, 06:59:40
  #1
  Herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar..


  1. Olarak bi kaç doladırılma konusuna denk geldim ve bu arkadaşlara bir kardeş bir abi biz evlat olarak tavsiyede bulunmak istiyorum.
  Arkadaşlar R10 platformundan yazıyorum diye ( whatsapptan size R10'dan yazıyorum ) yazan herkes R10'un şerefli Dört Dörtlük karakterli insanı değildir. İşlem yapmadan önce kesinlikle R10 Profilini isteyin (Kim olursa olsun çekinmeden teyit alın o kişinin hakkında çok şeyde yapmış olabilir bilgisi olmuş olur.. ) Ayrıca geçmişte yaptığı ticaretlerden bilgi sahibi olmak adına bilgi alın sorun kimse size kötü birşey demez emin olun. ( Eğer bilgilerini vermemek adına ısrar ederse işlem yapmayın ! )

  2. Olarak burada belli ki çok ufak yaşta kardeşlerimiz 50TL - 60TL gibi rakamları burada bir kaç kişiden aldığında kendini karda zannediyor..
  Arkadaşlar yıllardır bu R10 platformunun içerisindeyim yaşınız bizden küçük büyük veya ne bileyim x başka bir vs olabilir. Emin olun buradaki çoğu insan o 50-60 TL için konu açsanız (ihtiyacınız var ise) size karşılıksız atacak karakter sahibi güzel insanlarla dolu !

  3. Olarak ücret karşılığında yapılan bir işin basit bir yolunun burada anlatılması..
  Arkadaşlar eyvallah hiç bir zaman burada hizmet verenlere saygısızlık yapmadım ama eğer ki bir işin ücretsiz hali var ise bunu öğretmek burada kimseye ayıp vs. yanlış değildir bunun altını çizmek istiyorum. Fiyat biçilemeyecek alan adlarını ben burada ücretsiz paylaşıyorum mesela insanların işine yarıyacak ücretsiz siteleri paylaşıyorum tepki alıyorum tamam para kazanabilirsiniz ama bu hizmetin ÜCRETSİZ olanı var ! Ben bunu paylaşıyorum sizin işiniz üzerinden para kazanıp sizin işinizi baltalamıyorum ki..

  Yani abilerim kardeşlerim lütfen burada yardımlaşarak daha iyi günler görebiliriz insanların iyi niyetini kullanmayın ! - İnsanların güvenini kırmayın !
  Bu platform sayesinde insanlar evlerine ekmek götürüyor evlatlarına bakıyor işçi çalıştırıp kira ödüyor. Bu insanlara olan güvenlerde kırılıyor lütfen daha dikkatli bir kullanıcı olalım rica ediyorum bir kardeşiniz olarak !
 • 28-03-2024, 07:02:13
  #2
  Twitter’da hastag açıcam 😃 #sturdy4içinadalet diye 😂
 • 28-03-2024, 07:03:18
  #3
  sturdy4 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  twitter’da hastag açıcam 😃 #sturdy4içinadalet diye 😂
  😃 😃
 • 28-03-2024, 07:19:27
  #4
  Helal olsun