Yolcuğun Ötesinde Bir Deneyim
Vipupp siz değerli müşterilerimizin tek tuşla güvenilir, konforlu ve daha hesaplı bir şekilde yolculuk yapmasına yardımcı oluyor. Turizm sektöründeki on yılı aşkın tecrübemizi mobil sistemlere entegre ederek İstanbul’un tamamında 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.
Vipupp bünyesinde barındırdığı 3 farklı tipteki aracın (Vito,Binek,Sarı Taksi) yanı sıra, dinamik ve profesyonel sürücü kadrosuyla yolculuğun ötesinde bir deneyim sunuyor. Varış noktanıza en güvenli şekilde ulaşmanızı sağlarken, size sadece yolculuğun tadını çıkarmak kalıyor.

Vipupp Nasıl kullanılır?
Akıllı telefonlarınızın mobil mağazasından ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Vipupp sayesinde varış noktanıza ulaşımınız artık çok daha kolay. Uygulamayı indirip kaydolduktan hemen sonra varış noktanızı ve mevcut konumuzu belirleyin ardından konforunu sen seç temamıza uygun olarak dilediğiniz araç tipini seçin ve yolculuğunuzu onayladıktan hemen sonra konforlu yolculuğun tadını çıkarın.

Hijyen politikamız Ve Güvenlik
Vipupp’un temel misyonu olan yolcu güvenliği doğrultusunda bünyemizde barındırdığımız tüm araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.


APP STORE - PLAY STORE


INSTAGRAM