r10,r10,r10 - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 26-06-2020, 16:13:10
  #1
  Son zamanlarda bu tarz konularla çok karşılaşıyoruz. r10 üyeleriyle alakalı eleştiriler bazende bel altı düşünceler beni rahatsız ettiği için bu konuyu açma gereği duydum.

  Forum Türkiye'nin en büyük webmaster platformu bunu herkes kabul ediyor. Bunca üye arasında illa ki art niyetli insanlar olacak. Bunu kimse bilemez. Zaten elekten geçer gibi eleniyorlar olabildiğince güvenli bir ortam oluyor. Yani buna benzer konuları her gün açmanın bir mantığı yok.

  Diğer bir konu için geçen bir çok üye denk gelmiştir. Belli başlıklar altında insanları gruplandırıp kendilerini popüler göstermeye ve insanları cephe almaya yönelik hareketlerde bulunuyorlar. Buna da gerek yok. Üyeleri değerlendirmek kimsenin haddine değil. Herkesin farklı yapısı olabilir ama belli başlıklar altında karar verici merci gibi kimse görünemez.

  Burada amacımız belli. Bir çok kişi ticaret yapıyor ekmek kazanıyor. Burası ciddi bir platform, sosyal medya hesaplarınızı kullandığınız gibi burayı kullanmanız yakışmıyor. Her fırsatta r10 diyip ego kasmanın mantığı da yok.
  İnsanlara yardım etmek bilgi paylaşımında bulunmak en asli görevimiz. E biz bu kadar yararlı olmaya çalışırken, yararlı konular açarken bu tarz magazinsel insanların konuları rahatsız ediyor. Eminim ki bir çok üyeyi de rahatsız ediyor. 1 gün boyunca araştırıp paylaşım yapıyoruz gelen 3-5 teşekkür mesajı sayfayı yeniliyoruz üyelerle alakalı ileri geri konuşan kişilerin sayısız mesajı var. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Amacım kimseyi karalamak değil ama bu platformdaki üyelerle alakalı eleştiri yapılabilir ama bunun dozunu kaçırınca iş başka bir duruma dönüşüyor.

  Kısacası lütfen magazinsel paylaşımlardan çok bilgilendirici,insanlara yararlı şeyleri paylaşalım. İyi forumlar.

 • 26-06-2020, 16:16:16
  #2
  Kesinlikle katılıyorum benimde rahatsız olduğum konulardan birisi forum. Üzerinden devleti karalama çabaları devleti kötü gösterme siyaset yapanlardan rahatsız olamaya başladım.
 • 26-06-2020, 16:16:59
  #3
  Sadece R10 değil, hayat da böyle değil mi aslında? Mesela sanatçıları, şarkıcıları düşünelim. Sanatıyla önde olanlar da illa ki vardır ancak genelde magazin popülarizmiyle sükse yapıp konuşuluyorlar. Özellikle yapılıyor. Bu, forumda da böyle olabilir.
  not idly do the leaves of lorien fall
 • 26-06-2020, 16:18:23
  #4
  Lothlorien adlı üyeden alıntı
  Sadece R10 değil, hayat da böyle değil mi aslında? Mesela sanatçıları, şarkıcıları düşünelim. Sanatıyla önde olanlar da illa ki vardır ancak genelde magazin popülarizmiyle sükse yapıp konuşuluyorlar. Özellikle yapılıyor. Bu, forumda da böyle olabilir.
  İnsanları gruplandırıp r10 da böyle insanlar var demek kimsenin haddine değil hocam. Anlatmak istediğim budur.