Lig TV ve D Smart izleyebilmek için IP TV nerden alabilirim? - R10.net
 • 27-11-2013, 22:19:25
  #1
  Arkadaşlar lig tv ve d smart'a para kazandırmak istemiyorum netten donmadan kasmadan sıkıntı yaşamadan, hd kalitesinde lig tv ve d smart izlemek için ip tv satın almak istiyorum sizin tavsiye edebileceğiniz tanıdığınız veya kullandığınız yerler var mı?
 • 28-11-2013, 00:39:02
  #2
  Şimdi hocam illegal bişey talep ediyorsunuz ayrıca nette satılan ip tv lerin ( benim kullandığım ) hepsi donma gibi problemler yaşatıyor. Öyle az kişiye satan yok para kazanmak için çok sayıda satışları olduğundan dolayı donma v.s gibi problemler sıkça yaşanıyor. Özellikle derbi ler v.s izlenmiyor bile.
 • 28-11-2013, 19:58:33
  #3
  hocam ip tv'nin yasal bir yayın türü olmadığını biliyorum ama d smart ve lig tv keyfi içinde aylık 100 tl vermek istemiyorum adamlar resmen kan emicilik yapıyorlar bir yurt dışında spor yayın servisleri ücretlerine bakılsın bir de bizimkilere çok merak çıkacak olan tablo nasıl olacak. Ben bu ülkede yaşadığım için fahiş fiyatla dünyanın en pahalı spor yayınına ödeme yapmak zorunda değilim ya adam gibi kullanıcı dostu fiyat versinler ya da bu illegal yayının önüne geçemezler. Bu ülkede para kolay kazanılmıyor eğlence sektörü buna göre kendilerine çeki düzen vermek zorunda. Bunlar benim kişisel görüşlerim tabi katılabilirsiniz de eleştirebilirsiniz de ben sizin düşüncenize saygı duyuyorum ama sizin gibi düşünmüyorum. Kaliteli bir ip tv'de çok fazla donma sorunu yaşanacağını düşünmüyorum yeter ki hizmet kalitesini ön planda tutan birilerini bulabilelim.
 • 28-11-2013, 20:05:07
  #4
  Cyberless adlı üyeden alıntı
  Kaliteli bir ip tv'de çok fazla donma sorunu yaşanacağını düşünmüyorum yeter ki hizmet kalitesini ön planda tutan birilerini bulabilelim.
  Dediğiniz gibi bir satıcıyı bulmak oldukça zor. Bulsanız bile fiyatı neredeyse legal yayınla aynı olur. Maç zamanlarında bütün yayınlarda donmalar yaşanır. Benim yayınımda can sıkacak kadar donmalar olmaz diyen yalan söyler. En heyecanlı yerde yayın arabelleklenir bir zaman sonra artık sabrınız kalmaz. En sağlamı legal yollardan veya kafeteryada izlemek.