• 23-02-2023, 10:47:14
  #1
  Merhabalar. normalde bu tarz konu açmak adetim değildir ama sabrım kalmadı 1 aydır.

  Hostyonel firmasından aralık 2022'de VDS hizmeti satın aldım 1 senelik. ocak sonuna doğru yani daha 1 ay olmuştu. firma saldırı yemiş IP leri black liste düşmüş. tabi benim haberim yoktu. sunucumdaki sitelerden attığım maillerin gitmemesiyle haberim oldu.
  firmaya dedim maillerim gitmiyor. firma bana en iyisi 6 saat sonra olan dönüşler yaptı ama yok firewallınıza bakın. yok ayarlarınıza bakın gibi. ama hiç demiyor ki IP ler patlamış. neyse ben kendim r10 dan öğrenince durumu bbir ticket daha açtım IP adresimi değişelim ücretini vericem diye. 6 gün sürdü IP adresimi değişmeleri. benim işim maille. 6 günüm patladı.

  sonra plesk lisans sorunum oldu dedim cyberpanel kuralım. ticket açtım 24 saat oldu cevap yok. kendim kurayım desem hizmet aldığım panelde format atma bölümü yok.

  Whatsapp hatları var ama yine 24 saattir cevap veren yok.

  telefon hatları var ama 1 aydır hat kapalı. 1. sıradasınız diyor ve bi süre sonra hat kesiliyor. belliki kapatmışlar hattı.

  velhasıl yıldım artık. içerde 11 ayım olmasa çoktan bırakıcaktım ama parama yazık. bekliyoruım ki işte 2 gün sonra format atılır da cyberpanel kurulur. inşallah onda da problem çıkmaz yoksa birkaç gün de onun çözülmesini beklicem.

  not: he bu arada bu geçen yaklaşık 1 aylık problemler süresince bu kadar geç dönmelerinin sebebini sordum. depremden 2 arkadaşlarının etkilendiğini söylediler. benim 6 gün çözülmeyen problemim depremden önceydi. • 13-06-2023, 09:40:44
  #2
  kesinlikle berbat bir firmalar, cimere şikayet ettim, yaklaşık 6 aylık hizmet aldım, 6 yıl gibi geldi, şimdi ise hiçbir yerden kendilerine ulaşamıyorum