Taktik satma taktiği satıyorum. İlk gelen alır! - Sayfa 3 - R10.net
 • 09-10-2019, 02:03:13
  #19
  En güncel Google Taktiği bu !!!! Google 'da yabancı Kaynak Araştırın işinizde profesyonel olun
  Atıl durumdaki domainlerinize 5 TL den Talibim. Net .Com olmak şartı ile.
 • 09-10-2019, 02:14:24
  #20
  Tam aradığım konu, yataktan kalkıp geldim. Aktif iki konum var facebook ve instagram üzerine. 22 yaşındayım 2010 yılından beri yani 13 yaşından beri bu piyasanın içerisindeyim. Facebook troll bilgi vb. sayfaların çoğunu şahsım adına kastım ve satışını yaptım. (En az 200 milyon kitle kasım ve satışı) Eski sayılı seri gruplarından herkesi tanırım ve çok yakın arkadaşlarımdır. Yani diyeceğim yıldıray abigili tanıyanlar bu kısımı daha iyi anlayacaktır, bu piyasanın içerisinde berker abi olsun emrah abi olsun onların yanında evrildim ve bir çok facebook sayfasına AA damgasını zamanında attım. Erişim etkileşim düşüsünden sonra seri ve sayılı dönemi bittikten sonra sponsor reklamlarına başladım. Vallahi 3 liraya 2k 3k üye kastığımı bilirim. Sponsor ile bir dünya sayfa kasımı yapıp onedio dahil bir çok eski reklamcıya, haber sitesine, televizyon kanalına sayfa satışı yaptım. Gelelim taktik konusuna: 2 konumda da belirttiğim gibi kendi bildiğim şeyleri satın alanlara da 4 ve 10 sayfalık bir yazı ile öğretmeye çalışıyorum. Eski konularım dahil 3 senedir konularım aktif, 30 lira gibi cüzi bir miktara bunu temin ediyorum ancak (%30'luk kesim) karşıdaki alıcının beklentisi 24 saat benimle ilgilensin yok reklamlarım 10 dk sonra 0.0001 düşsün tarzında beklentiler. Zaten işime yaramadı diyene de reklam ayarlamalarını yapıyor veya parasını geri iade ediyorum, kimsenin hakkına girmemeye çalışıyorum ancak bende cidden konulardan bazen çok daralıyorum. Zaten konumda da belirtmişim kardeşim sponsor taktiği! Ne bekliyorsun yaş ülke reklam ayarlamaları ile en iyi business ayarlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Neden böyle bir dosya oluşturdun diyen bile oluyor, beklentiyi anlamıyorum. Konu başlığında yazdığı gibi reklam ayarları kardeşim başka bir şey yok. Birde bundan ziyade 1k üyeyi 40-50 lira gibi fiyatlara kasıp 0.40 0.30 etkileşim alamamış insanların 1k üyeyi 20 liraya kasım 0.05 gibi değerlere düşünce taktiğin işe yaramadı demesi... Bana yaz param varsa paranı iade ediyim diyorum gidip konuya hiç olmayacak yazılar yazıyorlar... Birde taktik işine yaramaz dediğim halde satın alıp sonra işime yaramadı paramı ver deyip ödemesini aldığı halde konu baltalayanlar... Cidden anlamıyorum. Sonuç olarak kimse bir konudan bir taktik almak zorunda değil yardıma ihtiyacın varsa gel yardımcı olalım birbirimizi üzmenin kırmanın anlamı yok. Herkese iyi forumlar dilerim
  1- Ucuz Fiyata Reklam - Satışlarını Arttır.
  2- Facebook Reklam Hizmeti - 1k 7 Liraya Kas
 • 09-10-2019, 02:40:57
  #21
  RETIRAT adlı üyeden alıntı
  Ben şimdi 10 yılımı ayırdığım, üzerinde taktik ve tecrübe sahibi olduğum şeyi neden sana öğretiyim? Neden?


  Taktik satışları doğrudur, insanlar zamanını ve tecrübesini satıyor.

  Can sıkıntısından ne yapacağınızı şaşırmışsınız.
  İşte tam da bunu merak ediyoruz aslında. Sen 10 yılını ayırmışsın, taktik ve tecrübe sahibi olmuşsun, bunu neden bize satıyorsun? Neden?

  Konu para ise eğer o taktiği kullanarak zaten para kazanıyorsun. Bu taktiği ne kadar çok kişi öğrenir ise o kadar az para kazanılır bu taktikten. Dolayısı ile satılan taktik, alıcı bulmaya başladıktan itibaren etkisini kaybediyor.

  Ha bak şunu anlarım; bu bir taktik değil de bir eğitimdir, insanlar internetteki kaynaklarda kaybolmadan senin eğitiminle bir işi daha kolay yapacaktır yada daha kolay ustalaşacaktır o zaman cidden bunu anlarım.

  Ama "taktik" dediğin şey biraz iddialı bir cümle. Yani birisi bana "taktik" satmaya çalışırken ben "az kişi tarafından bilinen, uygulayınca hemen sonuç alabileceğim" bir şey olarak algılıyorum.

  Bu arada seni itham etmiyorum sakın yanlış anlama. Piyasada "taktik" adı altında satılan şeylerin genel olarak ne denli boş olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Belki de seninkisi gerçekten faydalıdır. Bilemiyorum. Lakin şu var; toplum kötüyü çabuk geneller. Ne demek bu? Yani haberlerde 30 gün ardarda "tacizci doktor" haberi çıksın, 31. gün çık sokağa "en karaktersiz meslek" anketi yap, halk sana "doktor" diye cevap verir. Yani demem o ki; bir sektörde boş satıcı çok olunca kurunun yanında yaş da yanıyor. İnternetten yıllarca insanlara hıyar, patlıcan gönderdiler diye hala kredi kartı ile internetten alışveriş yapmayan ama 2 akıllı telefon taşıyıp macbook ile gezen yüksek lisans mezunları tanıyorum

  Kırmak, dökmek, incitmek, yermek gibi br derdim yok Projeyi bitireceğim diye beynim döndü biraz ara vereyim dedim. Konuyu takip ediyorum sadece. Üzdü isem özür dilerim.
 • 09-10-2019, 07:52:30
  #22
  Hocam bu işin bugu var para kazanma taktiği atıyorum 50tl yazıyosun konu açıyorsun satış yapınca not defterine para kazanmak için konu açın başlığı para kazanma taktiği yapın satış yapınca onada para kazanma taktiği diye konu açtırın diye diye sonsuz döngüyle para kazansın millet
 • 09-10-2019, 18:56:06
  #23
  40 yıl + 2 dakika
  Unity Mobil Oyunlar|| 3 Senelik Tecrübe >> 150+ Referans
  Uygun Fiyatlı Oyun Hizmetleri : TIKLA