• 17-01-2022, 05:08:07
  #1
  Selamlar, uzun zamandır bakamadığım web siteme içerik girişi yapacak bireysel ya da grup olarak hizmet veren çalışma arkadaşları arıyorum.
  Aradığım arkadaşlar içerik yazımı dışında makale eklemelerini de yapacak, bunun için web sitede kendisine editör hesabı açılacak. İçeriklerin günlük veya 3 günlük olarak toplu girilmesini isteyeceğim. Talep edilen sipariş tamamlandıktan sonra yeni web sitelerinde çalışılmaya devam edilecektir.
  Açıkçası edindiğim olumsuz tecrübelerden dolayı ön ödeme yapma taraftarı değilim, bu yüzden ödemeler günlük veya haftalık olarak yapılacaktır. r10 hesabımda çok ticaret yapmadığım için referansımın çok olmadığının farkındayım ancak karşılıklı güven sağlamamız açısından yüz yüze görüşme de sağlayabiliriz. Bunun dışında güven konusunda sağlayabileceğim her şeyi şirketim adına sağlayabilirim.

  Makale Türü & Konusu: Ürün/Hizmet açıklaması
  Makale Adeti: Toplamda 447 anahtar kelime, aşağı yukarı 20 tanesi web sitesinde mevcut olduğundan iptal olabilir. Anahtar kelimeler bir rakibin site haritasından çıkarılmıştır.
  Kelime Sayısı: 250 Kelime/Makale
  Başlıkları Kim Belirleyecek: Ana başlıklar hazır, yazar arama hacmine göre ekleme yapabilir. Ayrıca anahtar kelime listesinin çıkarıldığı rakibin web sitesi de referans olarak verilecektir.
  100 Kelime İçin Ödenecek Tutar: 4.00 TL, toplu alım olduğu için tekliflerinizi bekliyor olacağım.
  Teslimat Süresi: Devamlı iş olduğu için belli bir teslim süresi yoktur, ancak karşılıklı anlaşılacak olan makale giriş tarihlerine uyulması beklenmektedir.
  Alıcı Notu: Makalelerin kurumsal bir dil ile yazılması gerekiyor, daha önce yazmış olduğu bu tarz örnek işleri ile yazar arıyoruz. Makalenin yazımı konusunda referans web siteler verilecektir. Sektörden ötürü makalelerde yazım yanlışını kesinlikle kabul etmeyeceğiz.

  Bana PM yoluyla veya jeveuxalle@gmail.com e-posta adresimden ulaşabilirsiniz. 100 kelime başına yukarıdaki kriterler de göz önünde bulundurularak vereceğiniz teklifleri bekliyorum.

  İyi forumlar.