Makale Türü & Konusu: E-Ticaret sitesi için SEO uyumlu ürün açıklaması (Elektrikli Scooter Aksesuar/Yedek Parça)
Makale Adeti: Ortalama 20 adet (İş tek seferde verilmeyecek. 1-1 şeklinde verilecek. Sebebi ortaya çıkan kaliteye göre işi verecek olmam. Siz 1 makaleyi teslim edersiniz, kontrol ettikten sonra güzel ise hemen tekrar yeni sipariş geçerim.)
Kelime Sayısı: 100-150 kelime. (İçerik oluşturulurken "Bu ürün için 75 ya da 200 kelime yazabilirim" gibi önceden bilgi verirseniz ona göre yol haritası çizeriz.
Başlıkları Kim Belirleyecek: Ben
100 Kelime İçin Ödenecek Tutar: -*
Teslimat Süresi: Ne kadar erken o kadar iyi ama hızlı olup kalitesiz içerik teslim etmektense yavaş olup kaliteli içerik teslim edebilirsiniz.
Alıcı Notu:
* Makalelerin kurumsal bir dil ile yazılması gerekiyor.
* Daha önce yazmış olduğunuz bu tarz örnek işler ile birlikte teklifinizi veriniz.
* Elektrikli Scootera aşina kişiler teklif verirken lütfen belirtsin. Tercih sebebidir.
* Taban fiyatı bilmiyorum, buraya da kalkıp "maksimum taban fiyatı veririm" yazmayacağım. Benim için önemli olan ortaya kaliteli bir şey çıkması. Ama ücreti yüksek tutar beklentimi yükseltip önüme kalitesiz bir içerik koyarsanız trade (Ticaretinizin etkilenmemesi için negatif değil tarafsız trade ) bırakma hakkımı saklı tutarım.
* Vereceğim ürün adı (elektrikli scooter falan filan fistan fişmekan = 6 kelime) makalenin içerisinde "ürün" şeklinde 1 kelime olarak yazılacak. Sebebi; yazdırdığım çoğu kişi (6 kişiden 4'ü) 100 kelime içeriğe, 6 kelime olan ürünün adını 4-5 hatta 6 kere yazdı. Yani bu şekilde ürün açıklamasının %30'unu doldurdu. Bu konuya dikkat edin.
* Ödemeyi makale teslim edildikçe yapacağım. Bu şartımı görmezden gelip "İstediklerinizi yaparım ama ödemeyi önden alırım" şeklinde teklif vermeyin lütfen.
* Beğenmediğim içerikler için revize isterim. Çünkü beğenmediğim ürün açıklamasını sitemde kullanamam. Revize sınırına ulaştığımızda yine ortaya kaliteli bir içerik çıkmaz ise trade geçme hakkımı saklı tutuyorum. (Ticaretinizin etkilenmemesi için negatif değil tarafsız trade)

Bu istekler aslında çok gibi görünebilir ama içerik yazma konusunda olması gereken şeylerdir. Kendine güvenen gelsin. Mevcutta baş tacım olan bir yazar arkadaşım var ama elektrikli scootera aşina olmadığı, zorlandığı için arayış içerisindeyim.