• 08-03-2019, 22:17:34
  #1
  Sn. Yazar Arkadaşlar;
  Pet sektöründe yayına aldığımız sitemiz için, uzun süreli çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Ekibimize katılmasını umduğumuz arkadaşımızda aradığımız özellikler;
  • Öncelikle akıcı yazılar yazabilmesi çok önemli, ( gazete haberleri gibi sırf hit çekmek için yazılmış yazılar istemiyoruz. )
  • İngilizce diline yeterince hakim olmalı; ( İçerikleri yabancı sitelerden alınmasını isteyebiliriz )
  • İçerik konusu ve görseller yazar tarafından bulunacak ( çeviri yapılan siteler için aynı görseller kullanılabilir )
  • İçerikler resimleri ile birlikte word dosyasında gönderilecek ( ilk etapta siteye girişi istemiyoruz - Sonra talep edilebilir )
  En önemlisi.. Biz kelime saymayız, zaten sektördeki fiyatlar belli bunu çok konuşmaya gerek yok diye düşünüyoruz. 300 Kelimelik içerik üreteceğim diye laf salatası yapmanın anlamı yok.
  Projemizi kendi projesi gibi benimseyecek arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz.

  Bu bağlamda; bizimle çalışmak isteyen bütün arkadaşlardan minimum 300 kelimeden oluşan, 1 Adet Kedi - 1 Adet Köpek için; konuyu kendi seçecekleri şekilde örnek makale talep etmekteyiz.
  Çeviri yaptığınız sitedeki yazının linkinide word dosyasına kopyalayıp, kedikumumcom1 [at] gmail.com mail adresine mail atmanızı rica ederiz.

  Not : Teklif verecek arkadaşlardan ricamız; makalelerini yazıp mail attıktan sonra; mail adreslerini - Telefon numaralarını - Ad Soyad - İBAN bilgilerini - ve yazı başı tekliflerini mesaj olarak iletmeleridir.

  Örnek makale gönderen tüm arkadaşlara kendileri ile çalışmasak bile, hak geçmemesi için 2 Adet makale için 10 TL ödeme yapılacaktır.

  Son olarak; iş yoğunlu sebebiyle anlık olarak dönüş yapamayabilirim. Ama kesinlikle tüm mail atan arkadaşlara dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.
 • smm panel
 • 10-03-2019, 00:22:03
  #3
  Sn. Arkadaşlar;

  Forum dışından; Sokak Hayvanları için gönüllü çalışan ve tüm kazancını sokak hayvanlarına mama almak için kullanacağını bildiren Atilla bey ve Hanım'ı ile çalışmaya başladık.

  İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz...

  Ayrıca, Gökhan ve Baki arkadaşlarımıza gönderdikleri yazılar için teşekkür ederiz. Pazartesi günü ödemeleri yapılacaktır.

  Saygılarımızla.