• 11-05-2017, 02:12:27
  #1
  Arkadaşlar selamlar.. Lafı uzatmadan hızlıca detayları yazacağım

  İş hakkında

  1 - Ödemeleri aylık ya da haftalık yapacağım. Çalıştığım kişi 1 gün bile problem yaşarsa hem R10'a yazabilir hem de çalışmayı bırakabilir. Hayatım boyunca kimseye bir yanlış yapmadım, ama r10 dahil bir çok platformda iyi niyetimden dolayı büyük problemler yaşadım. O yüzden şimdilik sadece bu şartta çalışacağım.

  2 - İş sürekli olacak.

  3 - Ödemeleri banka üzerinden havale - eft şeklinde yapacağım. (Misli falan anlamıyorum )

  Çalışacağım kişiden beklentim

  Bu söyledigim 2 taraf için de geçerli. Çok önemli bir sebep olmadıkca ikimiz de verdigimiz sözleri yerine getireceğiz. Günde x sayıda makale'de anlaştıysak o makalelerin mutlaka girilmiş olması gerekiyor. Açık şekilde, dürüst bir çalışma prensibimiz olmalı. Ben de aynı şekilde, ödeme ile ilgili hangi güne söz verildiyse o günü 1 saat bile geçirmeden ödememi göndereceğim.

  İşin detayları ve konusu

  Makale sitesi olacak. Çalışacağım arkadaş makaleyi direk siteye girecek (wordpress). Site yeni açılan bir site. Kategorileri oluşturduktan sonra şu şekilde ilerleyeceğiz

  1 - Kategoriler belirlenecek (bunu ben yaptım zaten)
  2 - Bir kategori seçilecek ve sadece o kategoriye içerik girilecek. (Bir rakam belirleyeceğiz, o kategori o rakama ulaşana kadar içerik girilecek)
  3 - İlgili kategoriye yeterli sayıda makale girildiğinde yeni kategoriye geçilecek.
  4 - Tüm makalelere belli sayıda makale girdikten sonra çalışacağım arkadaş tamamen kendi isteğine bağlı şekilde kategorilere karışık sırayla istedigi şekilde istedigi konuda makaleler ekleyebilecek. Zaten o noktaya geldigimizde ikimiz de birbirimizden memnunsak bu şekilde devam etmek isteriz diye düşünüyorum.

  Bunlara ek olarak da - Makaleler için aralarda belli konular gönderebilirim. Yani 1-2 makale siz eklediniz, 1 konu da ben arada gönderdiysem onu da araya eklersiniz.

  Teknik Beklentiler

  1 - Kesinlikle ama kesinlikle kaliteli makaleler olmalı. Devrik cümleler, yanlış noktalama işaretleri ya da değiştirilmiş makaleler olmamalı. %100 özgün içerikler bekleniyor olacak.

  2 - Makaleyi yazacak kişinin seo bilgisi olması harika olur. Ben makalelerde 10000000 tane anahtar kelime beklemeyeceğim. Sadece o makale ile ilgili, tutarlı 5-8 arası anahtar kelime gerekiyor. En azından bunu bilip, bu şekilde çalışan biri tercih edilir

  3 - Makaleler en az 200-250 kelime olmalı. Eğer 400-500 kelimelik bir makale olmuşsa onu ekstra makale olarak yazacağız.

  4 - Makalelerde mümkünse bir adet youtube videosu olabilir. Konu çok uygun olmayabilir ya da başka bir sebeple video bulunamamış olabilir. Resim %100 olmalı ama. Hatta çok uygun bir konuya denk geldiyseniz bir slideshow vs ekleyebilirsiniz.

  Yani işi benimseyen, uzun vadeli çalışmak isteyen arkadaşlardan teklifleri bekliyor olacağım.

  İlk ay günde en az 5 makale isteyeceğim. Sonrasında yavaş yavaş arttıracağız. Hatta arkadaş vakit ayırabilirse 2. ayda yeni bir siteye de beraber başlayabiliriz.

  Vakit ayırıp okudugunuz için teşekkür ederim. İlgilenen arkadaşlar lütfen PM atsınlar. Teşekkürler
 • smm panel