• 17-06-2022, 23:55:50
  #1
  Oldukça fazla güven kelimesi kullandık değil mi? Evet ama konumuz da zaten bu güven. Sevgili dostum Johnson ( kendisi beni tanımaz ) bir kaç ay bir deneme yanılma yapmış ve başarılı bir sonuç elde etmiş, aslında bakarsanız da mantıklı geldi. Birde bu arkadaşımızın hep deneme/yanılma mantığı ile ilerlemesi, bizde ki gibi "Seo bence" dememesi zaten bu adama olan GÜVENİMİ hep olumlu yönde etkilemiştir.
  Olayımız şu, hepiniz Google harita yorumu alıyorsunuz. Bunları "Tişikkirler, ilgili bir satıcı" , "Xxx model ayakkabı aldım şahane" gibi yaptırıyorsanız zaten büyük sorun var, satın alıyorsanız +++ sorun var. Madem alıyorsunuz veya eşe dosta yaptırıyorsanız bundan sonra mantığı değiştirin biraz ve diyeceğimiz yöntemleri deneyin. Peki neler mi yapacağız?
  • Yorumlar en az 30-100 kelime arasında olmalı ( resimli yorum olursa, sizden kralı yok )
  • Yorum içerisinde muhakkak anahtar kelime geçmeli, ( Ayakkabı satın al ile ayakkabılar çok ucuz gibi saçma yorumlar yaptırmazsınız umarım )
  • Ve hedef durum şu GÜVEN. Yorumlarda insanların sizden güvenli iş/hizmet aldıklarını söylemelerini isteyin. Güven veya bu kelimeye yakın varyasyonları geçirin. Güven, güvenilir, sağlam v.s.
  • Yorum olayı bu kadar aynı şekilde bu güvenle ilgili yorumları veya benzer bir post yazısı hazırlayıp bunları devamlı paylaşın, Yayın Paylaş olayını biliyorsunuzdur sanırım.
  Bu yukarıdakileri sizlerde deneyin ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın ve GÜVEN kelimesini unutmayın.
  Örnek Yorum: Pak içerik sitesi ile yaklaşık 4 yıldır makale işleri üzerine çalışmaktayız. Kendileri özgün ve özenle makale siparişlerimi hazırlıyor, zamanında teslim ediyorlar. Oldukça güvenilir ve öz verili çalışma prensiplerinden ötürü kesinlikle sizlere tavsiye ederim. Makale ücretleri oldukça uygun olup, ödeme konusunda esnek davranıyorlar.

  🔥This New Test has been a total success! 🔥

  I am so excited to share the results with you. This is what we've done:
  1. We looked at the top 3 most relevant reviews (from the other listings) to extract word of trust, and prominent keywords.
  2. We've rewritten the first 300 words of each location page including those word of trust, and prominent keywords.
  3. We created review content containing words of trust and the most prominent keywords and asked 10 clients to post reviews on our client's list. We have kept publication times similar to the last 20 reviews of competitors.
  4. We created new content for the GMB Posts (in long format) using the same words of trust, the most prominent keywords and variations of the service keywords, linking each GMB Post back to the new reviews.