Değerli R10 Üye Dostlarım Muhtelif Kuponları Paylaşıyorum.
☀️Alaçatı Beach Resort / 11 Beach 50% İndirimli giriş
☀️The Beach of MOMO Dalyan 50% İndirimli giriş ☀️The Beach of MOMO Bodrum 50% İndirimli giriş
☀️ Sand& Salt Beach %50 İndirimli giriş
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
🏷️Bilet.com'da Yunan adaları feribot biletlerinde 500 TL'ye varan indirim!
🛒Migros'ta 100 Money hediye.
Adet:6
Fiyat:20
Migros Mağazaları, Migros Sanal Market, Macrocenter Mağazaları ve Macrocenter Uygulaması'nda geçerli 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL Money fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Money Üyesi olmanız gerekmektedir.
✈️ Yurt İçi Uçak Biletlerinde 300 TL İndirim!
Adet: 6
Kampanyadan faydalanmak için şifrenizi seyahatyanimda.com web sitesi üzerinde ödeme adımındaki "Kampanya Kodu" alanına girerek kampanyadan faydanabilirsiniz.
👖Les Benjamins'te 1000 TL indirim
Adet:6
Fiyat:200
kod 5000 TL ve üzeri harcamalarınızda geçerlidir. Les Benjamins mağazalarında veya lesbenjamins.com'da kullanabilirsiniz.
🚘Budget ile araç kiralamada %40 indirim Katılım Hakkı: Limitsiz Dilediğiniz aracı şimdi Budget'tan % 40 indirimle kiralayabilirsiniz.
Adet: Limitsiz
🚘İlk Kiralamada Anında 500 TL İndirim!
Kullanım Koşulları: Kampanya sadece TikTak ile yapılan ilk kiralamalar için geçerlidir. • İlk kiralamanı başlatırken provizyon ekranında kampanya kodu alanına sana özel kodu yazıp uygula butonuna basman gerekmektedir. • Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Kampanya dakikalık ve günlük yapılan kiralamalarda geçerlidir, km paketlerinde, saatlik paket ve TikTak Neo Paketi ile yapılan kiralamalarda geçerli değildir.
Adet:1
Fiyat:150