Sevgili Kullanıcılar,
Son günlerde kendi stratejilerimi paylaştığım ve güvendiğim bir platformu sizlere tanıtmak istiyorum: Traderlands. Bu platform, OKX Spot & Futures, Binance Spot & Futures, Bitmex, Dydx gibi borsalarda işlem yapma imkanı sunuyor. Ayrıca, 100'den fazla indikatörü destekliyor ve stratejilerinizi özelleştirerek hayata geçirebileceğiniz bir ortam sunuyor.

Kurguladığınız stratejiyi platform üzerinde backtest yapabilir ve değerlendirmeye gönderebilirsiniz. Gerçek ve sanal işlemler açarak stratejinizi deneyebilir, aynı zamanda Traderlands'in sunduğu pazar yerinde stratejinizi paylaşabilirsiniz.
Eğer yeterince verimli bir stratejiniz varsa, bu stratejiyi pazaryerinde yayınlayarak botlarınızı takip edenlerden işlemler başına %7'ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede, tradingview hesabınıza bile ihtiyaç duymadan çeşitli borsalarda otomatik işlemler açtırabilirsiniz.
Traderlands üzerinde birçok bot yayınladım ve şimdi sıra sizde! Eğer bilgi sahibi değilseniz veya hazır botları takip etmek istiyorsanız, aşağıda refli kayıt linkim bulunmaktadır. Botlarımın performansı hakkında daha fazla bilgi almak ve takip etmek istiyorsanız, aşağıda linklerini paylaşıyorum.

Stratejinizle pasif gelir elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Traderlands'i incelemek ve detaylı bilgi almak için traderlands.com adresini ziyaret edebilir, ayrıca YouTube üzerinden kendi araştırmanızı yapabilirsiniz.
Herkese iyi kazançlar dilerim. Unutmayın, başarılı bir stratejiyle siz de pasif gelir elde edebilirsiniz.

Refli link: https://app.traderlands.com/register...e=OCTOPUSRJ6XB
Refsiz link: https://app.traderlands.com/register

Pazaryeri linkim: https://app.traderlands.com/marketpl...itPercent=desc