• 09-12-2023, 16:41:40
  #1
  Arkadaşlar Dogelerimin oldugu cüzdan bilgisayarımdaki bir harddsik arızası nedeni ile 2019 yılında tarih olmuştu. Bu işlerden anlamadıgım için hangi cüzdandı neydi ne degildi hatırlamıyorum bile. Bugün eski bir gmail hesabıma giriş yaptıgımda şu maili gördüm.
  Bu konu hakkında nasıl bir yol izlemeliyim lütfen yardım edin.
  Alıntı

  Dogechain Online Wallet <noreply@dogechain.info>


  3 Kas 2023 03:05
  Alıcı: ben  Merhaba,

  Bu e-postayı, e-posta adresiniz Dogechain.info'daki bir cüzdana atandığı için alıyorsunuz. Bu cüzdanı siz oluşturmadıysanız veya artık cüzdandaki adresleri kullanmıyorsanız bu e-postayı dikkate almayın.

  Cüzdanınız eski yazılımlar/tarayıcılar kullanılarak oluşturulmuş gibi görünüyor. Bu eski yazılımı etkileyen ve cüzdanınızın güvenliğini etkileyebilecek bir hata veya güvenlik açığı olduğunu öğrendik.

  Güvenliğinizi sağlamak için lütfen aşağıdakileri hemen gerçekleştirin: 1) https://dogechain.info/wallet

  adresinden Dogechain cüzdanınıza giriş yapın 2) Özel anahtarlarınızı yedekleyin 3) Coinlerinizi yeni bir Dogechain cüzdan hesabına taşıyın veya Madeni paralarınızı uzun vadeli saklıyorsanız lütfen bir donanım cüzdanı kullanın. Önümüzdeki 7 gün içinde yukarıda özetlenen eylemleri gerçekleştirmenizi önemle tavsiye ederiz. Yeni bir Dogechain cüzdan hesabı oluşturduğunuzda, cüzdan verilerini oluşturmak ve şifrelemek için güncellenmiş yazılımı kullanacak ve cüzdan adresleriniz için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlayacaktır. Dogechain'in kolaylık sağlamak amacıyla sağlanan ücretsiz bir hizmet olduğunu ve kripto paraların uzun süreli saklanması için tasarlanmadığını lütfen unutmayın . Dogechain.info/terms adresine bakın . Ayrıca, cüzdanınızın şifresini/şifresini kaybettiyseniz Dogechain, herhangi bir Dogechain kullanıcısının cüzdanının içeriğini bilmediğinden Dogechain yardımcı olamaz. Cüzdanlarınız, yalnızca sizin bilmeniz gereken ve Dogechain'in bilmediği şifre(ler)iniz/şifre cümle(ler)inizle şifrelenir. Cüzdan kimliklerinizi unuttuysanız, bu verileri talep eden bir gizlilik@dogechain.info adresine e-posta gönderebilirsiniz . Ancak lütfen bu veriler için öncelikle kendi önceki e-postalarınıza bakın. Güvende kal!

 • 09-12-2023, 16:44:18
  #2
  Durumu anlatıp mail attınız mı?
 • 09-12-2023, 16:49:35
  #3
  Deniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Durumu anlatıp mail attınız mı?
  hayır hocam, şimdi elime geçti mail adresim. onuda kaybolan adsene ehsabımı ararken buldum. İnşallah ulaşırım mail atıyorum şimdi. Durumu buradan paylaşırım.
 • 09-12-2023, 16:50:42
  #4
  neoplan37 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hayır hocam, şimdi elime geçti mail adresim. onuda kaybolan adsene ehsabımı ararken buldum. İnşallah ulaşırım mail atıyorum şimdi. Durumu buradan paylaşırım.

  Silinmemiş ise cüzdan kimliğinizide bulabilirsiniz belki hocam mailde.