COODE NFT
Coode NFT, kripto para birimi dünyasının yeni ve heyecan verici bir alanı olan "Non-Fungible Token" (NFT) teknolojisine odaklanan bir platformdur. NFT'ler, benzersiz dijital varlıkların alım satımını mümkün kılar ve özellikle sanat, müzik, oyun ve diğer yaratıcı endüstrilerde büyük bir popülerlik kazanmıştır.


Coode NFT platformu, kullanıcıların benzersiz NFT'ler oluşturmasına, satın almasına ve satmasına olanak tanır. Platform, yüksek kaliteli ve benzersiz NFT'lerin keşfedilmesi ve satın alınması için kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekmektedir.


Coode NFT platformu, kullanıcıların NFT'lerini yönetmelerine, satmalarına ve diğer kullanıcılara aktarmalarına olanak tanıyan bir cüzdan da sağlar. Platform ayrıca, sanatçılar, müzisyenler ve diğer yaratıcılar için bir pazarlama aracı olarak hizmet vererek, yaratıcılarının eserlerinin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamak için bir dizi araç sunar.


Coode NFT platformu, NFT'lerin hızla büyüyen pazarında yenilikçi bir oyuncu olarak öne çıkmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü, yüksek kaliteli NFT'lerin sunumu ve yaratıcılar için pazarlama araçları ile, Coode NFT, kripto para birimi topluluğunun yaratıcı ve sanatsal varlıklarına yönelik talebin artmasıyla birlikte büyümeye devam etmektedir.


COODE NFT TANITIM;
COODE, dünyanın dört bir yanından endüstri profesyonelleri tarafından tasarlanan ve küratörlüğünü yapılan lüks bir NFT markasıdır. Her bir COODE NFT, modern insanı modaya uygun, seçkin ve lüks görkemiyle temsil edecek şekilde özenle şekillendirilmiştir. Sırasıyla, her özellik, kalite ve prestij açısından benzersiz bir derecede parlaklık yayar.


Ön satış fiyatı 80 DOLAR olarak satıldı.


Şu an benim cüzdanımda 8 COODE NFT var.
Discord katılıp role sahibi olup Airdroplara katılabilirsiniz.
Roller ve ihtiyacları;
1-9 COODE G
10-19 mini whale
20-29 whale
30+ legend
Şu an Airdrop var etkinlik discord üzerinden.

Şu an Satış Fiyatı FP 1.2 SOLANADIR.
Toplam Hacim 2972 Sol.
Toplam üretilen nft 6666 fakat 5000 Satışa sunulmuştur.
Ön satış 80 Dolardan yapıldı.
Şanslı numaralar vardır bunlar;
#69, #444,#911, #999, #1010, #1234, #2023, #2424, #3030, #3333, #4000, #4242, #5005, #5555)
Linkler;
Discord
Twitter
Magic Eden
Websitesi


Etkinlik Linki


NOT: YAPACAĞINIZ TÜM İŞLEMLER KENDİ İRADENİZLE YAPMAKTASINIZ, Herhangi bir kazancınıza ortak olmadığım için zararınızada ortak değilimdir. Bu bir Bilgi Yazısıdır.