• 08-05-2023, 18:05:18
  #1
  Merhaba sevgili dostlar, amerika'da şirketim üzerine kurulu banka hesabım ile yada debit kart ile coin alabilir miyim? Binance üzerinden almak istedim, kart bilgilerini ekleme menüsünde kartın bulunduğu ülkeyi seçmemi istiyor fakat menüde united states seçeneği yok. Bunun üzerine binance müşteri hizmetleri ile görüştüm ve verilen cevap: ABD kökenli olan hiç bir kartı ya da banka bilgisini şu an kullanamıyoruz efendim, yeni bir duyuru gelene kadar

  Bu durumda önerebileceğiniz nasıl bir yol izlemem gerekir başka bir site yada başka bir yöntem var mı? Bilgisi olan aydınlatabilirse minnettar olurum. Teşekkürler
 • 08-05-2023, 18:06:48
  #2
  Merhaba! Binance, ABD vatandaşları veya ABD'de ikamet eden kişiler için bazı kısıtlamalar getirdi ve bu nedenle ABD kökenli kartları kabul etmiyor. Bununla birlikte, ABD'de kripto para birimi satın almak için diğer seçenekleriniz var.
  Öncelikle, ABD'de birçok kripto para borsası bulunmaktadır. Coinbase, Kraken ve Gemini, ABD'de popüler olan bazı kripto para borsalarıdır. Bu borsaların web sitelerinde kayıt olabilir ve ABD banka hesabınızdan kripto para birimi satın alabilirsiniz.
  Ayrıca, ABD'deki bazı bankalar da kripto para birimi alımına izin vermektedir. Örneğin, JPMorgan Chase ve Goldman Sachs, müşterilerine kripto para birimlerinde yatırım yapma imkanı sunmaktadır. Bankanızın kripto para birimi yatırımı hakkında politikalarını kontrol ederek bu seçeneği araştırabilirsiniz.
  Son olarak, peer-to-peer (P2P) kripto para borsaları da bir seçenek olabilir. LocalBitcoins gibi siteler, kullanıcıların kripto para birimi satın almak ve satmak için doğrudan birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlar.
  Ancak, hangi seçeneği seçerseniz seçin, kripto para birimleri yatırımının riskli olduğunu ve yatırım yapmadan önce risksiz bir şekilde araştırmanızı ve bilgi sahibi olmanızı öneririm.

  Chat GPT
 • 08-05-2023, 18:12:56
  #3
  Platin üye
  pm gönderildi.
 • 09-05-2023, 16:28:34
  #4
  bitget borsasından alabilirsiniz.
 • 10-05-2023, 13:04:01
  #5
  binance abd de yok ama binance.us abd de var oradan deneyebilirsin