Küçük Bulutlar, Büyük Hedefler: Tiny Clouds NFT Projesi ile İklim Değişikliğine Katılın Ve Gelir Elde Edin!


Tiny Clouds NFT Projesi özeti:

Tiny Clouds, Cyber NFT Ekibi tarafından geliştirilen, Ethereum ağı üzerinde çalışan, topluluk odaklı bir NFT koleksiyonu projesidir. Amaç, iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmak ve NFT'lerin popülerliğini kullanarak somut adımlar atmaktır. Proje kapsamında her mint edilen NFT için 10 ağaç bağışı yapılacak ve toplamda 100.000'den fazla ağaç dikilmesi hedefleniyor. 10.000 adet benzersiz 1/1 NFT parçaları, profil resmi olarak kullanılabilecek şekilde 3 boyutlu olarak tasarlanmıştır.

Cyber NFT Ekibi, 2021 yılında kurulan, Web 3.0 ve NFT teknolojilerine inanan bir Merkeziyetsiz Anonim Organizasyon (DAO)'dur. Ekip, dünyanın dört bir yanından yetenekli mühendisleri ve uzmanları bünyesinde barındırmaktadır.

Tiny Clouds NFT Projesi, mint tarihi 30/04/2023 olan, topluluk odaklı bir hayır projesidir. 10.000 adet 3 boyutlu işlenmiş .jpeg profil resmi koleksiyonu mevcuttur. Mint ücreti 0.08 ETH - 0.04 ETH arasında değişmektedir.

Projede, 9.000 standart, 900 nadir, 90 süper nadir ve 9 özel tasarım bulunmaktadır. NFT'lerin tasarımında, iklim değişikliğine bağlı kuraklıkları temsil eden "fraktus" adı verilen küçük bulutlar kullanılmıştır.

Tiny Clouds NFT Projesi, diğer projelerden farklı olarak, topluluğun gelecek planlarını oylamalarla belirlemesine olanak tanıyan, gerçek bir vizyon ile canlı bir topluluk olmayı hedefleyen büyük çaplı bir projedir.

Eğer siz de, yatırımınızla hem benzersiz bir parçaya sahip olmak hem de doğal dünyamıza katkı sağlamak istiyorsanız, https://tiny-clouds-nft.com/ adresinden hemen bir Tiny Clouds NFT'si edinmeye başlayabilirsiniz.