• 09-03-2023, 14:47:27
  #1
  Binance CEO'su CZ iflas eden Voyager Digital müşterilerinin yeniden yapılandırma sürecinde Binance şirketi tarafından korunduğuna dair bir haber paylaşmış.

  Biliyorsunuz Binance Voyager'in varlıklarını satın alacaktı sonra durduruldu sonra satın almanın yasal olarak bir problem olmayacağının haberleri yayıldı.

  Voyager özellikle Binance borsasında yüksek satış yapılan BTC'lerin getirdiği düşüş sonrasında daha sık satış yapmaya başladı. 1 hafta içerisinde BinanceUS'ye 26M dolar değerinde kripto para akışı olmuş

  İnsanın aklına 'acaba bu varlıklar düşük fiyattan toplanmak için mi geldi bu düşüş' gibi fikirler gelmiyor değil...

  Voyagerin elinde kalan kripto paraları görsellerde bulabilirsiniz.


  https://twitter.com/CryptoPNZ/status...836327936?s=20
 • 09-03-2023, 14:51:54
  #2
  Horoza sormuşlar hocam; tavuk mu yumurtadan çıka? yumarta mı tavuktan?
  - Ben işime bakarım demiş.

  Benim görüşüm bu. Ben alırım kafama göre satarım. kafama göre tutarım. Kafama göre takılırım. Çünkü "borsa" bence kafasına göre takılıyor.

  ileri derecede grafik bilgim var ancak grafikler bir yere kadar iş görüyor. ABD'nin kararları çok çok etkili ancak o da "bence" 5 seneye kadar hükümsüz kalacak aynı elon musk gibi.

  Ha bunlar "bence" bir çok kişi farklı yollar deneyecektir elbette. Kazananda olacak kaybedende. Warren Buffert bir tane grafik bilmez mesela ama hepimizden çok daha fazla kazandığına şüphe yok.