• 28-02-2023, 10:28:05
  #1
  Kurumsal PLUS

  Pi Network Ana Ağ'ı Destekleyen Gelişmeler


  Picore team tarafından yapılan çalışmalar. Pi network açık ana ağın yakın olduğunu gösteriyor. 14 Mart 2023 Pi Günü Açık ana ağın başlangıcı için önemli bir gün. Topluluk üyelerinin çoğunun beklentisi de bu yönde.
  Son günlerde bu öngörümüzü destekleyen gelişmeler yaşandı.
  • Picore team Github'a 260.000 yeni dosya yükledi.
  • Düzenlenen hackathonlarla binlerce uygulamaya ulaşıldı.
  • Pinet.com adresinde yeni site yayına girdi.
  • Linkedin'de Pi Network'e alınacak eleman ilanları verildi.
  • Ve son günlerde KYC hızlandı.
  • Borsaların açık ağa geçmeden Pi'yi listelemeleri ve fiyatın 350$ seviyelerine kadar çıkması.
  Bütün bunlar açık ana ağın ayak sesleridir.


  Pi Network'ü diğer projelerden ayıran büyük başarı elde etmesini sağlayacak özelikleri


  1. Kripto para birimleri arasında en fazla küresel kullanıcıya (yaklaşık 40 milyon) sahiptir.
  2. Dünya çapında 230'dan fazla ülkede kullanıcıları olan ilk kripto para birimine sahiptir.
  3. Tüm kullanıcıları için KYC kimlik doğrulaması yapan ilk kripto para birimi sistemidir.
  4. En çok Dapp içeren Web 3 blok zinciridir.
  5. Dünyadaki tüm ülkeler tarafından kabul edilen en kolay erişilebilir kripto para birimine sahiptir.
  6. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler tarafından kullanılan süper egemen bir para birimi olma potansiyeline sahip ilk kripto para birimine sahiptir.
  7. Dünyadaki herkes tarafından kullanılacak bir dünya para birimi olma potansiyeline sahip ilk kripto para birimine sahiptir.
  8. Dünyanın en büyük kripto para takas piyasası olacak.
  9. Yetenekli, deneyimli, sakin, istikrarlı ve strese dayanıklı Stanford kökenli bir ekibe sahiptir ve devrim niteliğindeki büyük bir hedef için çalışmaktadır.

  Kaynak: https://kriptokritik.com/pi-network-...ag-yaklasiyor/
 • 28-02-2023, 10:30:47
  #2
  Tanıtım Yazısı & Backlink

  Pi Network telefondan uygulama üzerinden kazılarak kazanılan pi mi hocam? 34 dolar olarak görüntülenen pi bildiğim kadarıyla token ve


  Pi Network ie alakası yok.

 • 28-02-2023, 10:32:39
  #3
 • 28-02-2023, 10:41:24
  #4
  Kurumsal PLUS
  tugay_10 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

  Pi Network telefondan uygulama üzerinden kazılarak kazanılan pi mi hocam? 34 dolar olarak görüntülenen pi bildiğim kadarıyla token ve


  Pi Network ie alakası yok.

  IOU NEDİR?

  I Owe You - Sana Borçluyum - Gayrı Resmi Borç Senedi.

  Bir borsada IOU kontratı ile listenmiş bir varlık satın aldığınızda borsa size: "Bu satın almış olduğunuz varlık listelendiğinde ben size satın aldığınız kadar varlığı teslim edeceğim" demiş oluyor. PI Network de şu anda borsalarda IOU kontratı ile listeleniyor. Borsalarda hiçbir şekilde Pi yok. Zaten Pi Network kapalı ana ağda olduğu için borsa vb. 3. parti kanallarla blokzincir üzerinden iletişim kuramaz. Dolayısıyla ne borsadan uygulamaya ne de uygulamadan borsaya Pi transferi yapmanız mümkün değildir. Borsalarda yatırma çekme işlemleri bu yüzden kapalıdır. Açılması için Pi Network'ün açık ana ağ aşamasına geçmesi gerekir. Bu listeleme Pi Network ile ilk defa görülmüş bir şey değildir. Bir çok coinin çeşitli borsalarda IOU ve Önsatış yöntemi ile ticareti yapılmıştır. İlerde de yapılmaya devam edecektir.

  Şu an içinde bulunduğumuz kapalı ana ağ süreci dışarıdan müdahale olmadan üyelere PI dağıtımını tamamlamak üzere KYC'leri işlemek, açık ana ağ sürecinde ekosistemi yönetecek olan işlevleri sağlayan yazılım ve uygulamaları geliştirmek ve bütünüyle para birimi olarak PI kullanılan bir ekonomi yaratmak için üyelere ve geliştiricilere zaman tanımak için tasarlanmıştır.

  Herkes borsalardaki liste fiyatlarını görüp altında bir şeyler arıyor ama yok. Siz nasıl mahallenizin bakkalına veresiye yazdırıp param olduğu zaman öderim deyip bir ürün alıyorsunuz borsada da bu kontratlara ait çiftler aynı şekilde çalışıyor. Borsa elimde Pi olduğunda sana göndereceğim deyip ticaretini yapmana izin veriyor. Lütfen kafalar karışmasın artık.
 • 01-03-2023, 00:15:58
  #5
  tugay_10 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle

  Pi Network telefondan uygulama üzerinden kazılarak kazanılan pi mi hocam? 34 dolar olarak görüntülenen pi bildiğim kadarıyla token ve


  Pi Network ie alakası yok.

  Aynen yıllardır sürekli yarın bi borsada listelenicez fiyatımız $500 olacak diyen Pi.
  Bak sen bizim bızdık pi ye
  40milyon üyeden 1hafta sonunda ne olduğunu anlayıp kaçmayan kaç kişi var acaba
  Bu pi yi 1ay kazan kişi ciddi anlamda oturup ben ne yapıyorum diye düşünmeli. Öyle $300 hayallerine girmeyin. İou bile değil bunlarınki. Dışarıya emir iletilmemiş halini düşünün. iou da en azından sonradan bi listeleme olabilir. Yıllardır pi yi bilen biri olarak söylüyorum, 0,00001₺ den bile alsanız boşa gider. Bir meme coin bile olmayı başaramadı. Yıllardır team kafasına göre bişey yapıyo. Reklam falan izlettirip bişeyler yapıyolar işte. Gidin sweat coin alın telefona yükleyin o bile daha hayırlıdır en azından bi dönüşü olur