Arkadaşlar selamlar. Burada çok güzel anılar ve arkadaşlıklarım oldu. 2014 yılında tanıştığım blockchain dünyasıyla bugüne kadar gelmeyi ve kalmayı başardık. Şimdi de genellikle trader ve marketing tarafında oldugumuz bu markette kendi tokenimiz olan WAGMI tokeni bsc ağı üzerinde çıkardık. Haftalık Yakım mekanizması ile yatırımcıyı yükselen bir dip seviyesi ile korumayı amaçlayan projemizde tax fee gelirinin %5'lik dilimi SMA hastası bebeklerimiz ile paylaşılıyor. Toplam arzı 99 milyon olan WAGMI token şuan yakımlarla beraber yaklaşık 84 milyon adet ile dolaşımda.

Lütfen bu paylaşımı reklam ya da yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Bizler daha fazla insana ve doğru orantılı olarak daha fazla SMA hastası bebeğe ulaşmak istiyoruz. Ve sizlerden sadece bu konuda bizlere destek olmasını istiyoruz. 1 arkadaşım bile aramıza katılsa bu bizim için çok kıymetli. Aşağıda Tr telegram adresimiz ve genel bilgilendirme mevcut. Şimdiden sizlere çok teşekkür ederim

https://t.me/wagmitokenTR

''GENEL BİLGİLENDİRME''
Gönüllülerin kurmuş olduğu, sosyal farkındalığın tokenize edilmiş hali. Güçlü bir topluluk desteği arkasında olan bir proje. Alım da 0 tax satışta %20 tax olan bir token. Gelen verginin %10'u ile tahtadan alım yapılarak yakım yapılıyor ve grafikte dip seviye devamlı yukarı çekiliyor. Kalan fee geliri ise SMA hastası CAN'lar ile paylaşılıyor. Bebekler tespit edilip VALİLİK onaylı IBAN numaralarına bağış yollanıyor ve hem dekont hem de bscscan hash topluluk ile anlık olarak paylaşılıyor. Grubumuza katılıp gücümüze güç katmak, CAN'lara dokunmak isterseniz bizleri mutlu edersiniz.

https://t.me/wagmitokenTR


✅ Kripto camiasında bir ilk
✅ 800'den fazla üyesi olan güvenilir topluluk
✅ 99M Toplam jeton
✅ Azalan arz (buyback - burn)
✅ LP 1 yıl kilitli 🔒 #Wagmi Token